Ik heb sinds anderhalve week een golden retriever pup en weet niet meer wat te doen.
Ik ben mijn geduld een beetje kwijit.
De pup is ruim 9 weken.
Ik ga er elke 2 uur uit of vaker indien mogelijk en ook 's nachts ga ik er 3 keer uit.
Tussendoor slaapt de pup niet altijd even rustig in de bench en piept en blaft wat ik op zich allemaal kan begrijpen maar ik ben helamaal kapot.
Ik sta helemaal strak va de spanning, heb al die tijd gemiddeld 2 uur per nacht geslapen.
Mijn pup Ziggy wil ook niet wandelen en blijft steeds zitten en komen we thuis dan poept en plast hij daar de laatste dagen meer want de eerste week was dat enkel wel eens een plasje/
Ik heb voer van de fokker overigens.
Nu wordt ik gek van het gepiep ook overdag mijn huis is gehorig en ik heb gister mijn pup meegetrokken op straat omdat hij niet wou lopen weer en steeds maar piepen buiten.
Ook heb ik hem een paar keer in zijn nekvel geknepen na een zoveelste irritatie.
Ik heb van alles geprobeerd buiten, lekkere brokjes, stukje vlees, flink belonen wat ik nog doe als hij meeloopt op zijn behoefte doet buiten, ik heb hem genegeerd tijdens het keffen, beloond waneer hij stil was, of juist niks gedaan.
Nu heb ik spijt dat ik dat heb gedaan want mijn pup piepte en hij trekt nu naar mijn vriend of andere mensen die hier komen ipv naar mij.
Ik wou zo graag weer een hond, heb in het verleden al 3 honden gehad en die waren totaal anders.
ik ben wel erg blij met hem verder en weet dat hij er niks aan kan doen maar wat kan ik aan mezelf doen?
ik voel me net een monster en dat wil ik echt niet, wil een goede band op bouwen met mijn pupy.
En dat ik hem heb geknepen en meegetrokken en boos ben geworden door mijn stem mega te verhefffen, heeft dat ernsig effect voor later of nu.


En vergeet niet dat jouw pup nog heeel erg jong is dus nog niks van de wereld snapt! Wou je echt niet aanvallen, mr echt verlies je geduld niet ook al is het moeilijk! Succes!!









Het komt goed! Praat met je partner, familie en vrienden. Benader je hondje met liefde en geduld, écht wel dat hij jou leuk gaat vinden. Succes!!! X



. Als je weer bijgeslapen bent dan voel je je een ander mens en kan je weer de hele wereld aan! Je vrienden nemen het je heus niet kwalijk hoor, dat je je misschien een tikkeltje overschat hebt met 'n pup. Het is ook niet niks! 
). 

