
Mooie Staff heb je hoor. De ouders zien er ook geweldig uit ;-)
Log in om een krabbel achter te laten.

Mooie Staff heb je hoor. De ouders zien er ook geweldig uit ;-)

Haha, die ren-foto met dat tongetje is leuk :) Knap hondje hoor :)

Wat is Missy mooi en zo schattig hoe ze daar in haar mandje ligt !! En nog een Staffie bij binnenkort, geweldig zeg !! Zijn daar al fotootjes van ? En die mooie ouders, zijn die van Missy of van het pupje ? Moet niet veel weten hoor ;-)) Maar ben nu eenmaal een Stafford fan ;-) Dikke knuffel voor Missy !!

Met Liam gaan we zo snel mogelijk starten in vervolg 2, en met Dolce gaan we binnenkort naar vervolg 1. Welke cursus volgen jullie nu? :) We zitten er ook aan te denken Sport en Spel te gaan volgen, lijkt me ook erg leuk!

Bedankt voor je compliment.Leuk een herder kruising..foto's??Mila is een superrrrmix.Moeders kant zaten al 4 rassen: herder,husky,bullterrier,rottweiler.En de vader was onbekend,maar aangezien ze uit Spanje komt,het overgrote deel van het nest geel/bruin is en zij leniger is dan een mechelse herder,zal er vast ook een Spaanse jachthond door zitten,de Podenco :) Groetjes

super lieve en mooie hond!!!!! echt een schatje!!

Wat een schitterend hondje, en wat leuk, wij trainen bij dezelfde hondenschool (Jottem)! :-)

Wat een mooi meisje hebben jullie!! Groetjes soraya&mila