
Opgepast mijn kat is een tijger! Als die in je tuin komt....
Log in om een krabbel achter te laten.

Opgepast mijn kat is een tijger! Als die in je tuin komt....

Wat een mooie staffy's heb je!!! super foto's ook!
Dank je wel Linneke heb ik hard nodig. Het is een drama en voel me zo machteloos. Al er iets gevonden was, wat ook vreselijk is, kun je er vrede mee hebben dat Sem niet verder hoefde te lijden. Nu blijft het gissen...........maar uitstel was niet meer mogelijk.

Was een reactie van jou. Het ging over het nemen van een baby. Je had foto's geplaatst. En mijn dochtertje mama baby kijken. Kijk hondje. Dus moesten we even al je foto's bekijken. Ze vond het geweldig een ik ook echt leuk om te zien. Wij willen in de toekomst een teefje erbij maar is niet zo makkelijk.

wat een heerlijke beestenbende heb je zeg, beauty's

Dankje! Ja ik ben ook erg blij met haar! Groetjes Pip en Kim :-)

oeps sorry! ik was jeroen, niet astrid :-) vergeten in te loggen..

wat geweldig, dat filmpje! en die laatste foto in je album haha, van de bank af schuiven :D

Geniaal die foto met 3 honden in bad... Wat een lieverds alledrie :3

Hee, super mooi :).. oo echt? haha leuk ! :D.. dankjewel !

Wauw hé je filmpje hier wat onwijs mooi !!! Echt staffies :D

Die foto's van jouw drietal in bad, wat schattig !! En zo braaf bij elkaar !! Dat ze zo blijven zitten zeg !! Geweldig trio is het toch !!

Dankje voor je lieve berichtje! Ik vind jouw honden ook echt prachtig! En ook al zo lief voor kinderen zo te zien :) Zara is inmiddels alweer wat ouder, dus ik heb weer wat foto's van de afgelopen maanden toegevoegd :)

Sorry mijn excuses , wist niet dat jij ook van knuffelen hield knipoog whaha lol geintju Jij bent ook een schat !! Groetjess

Ik snap je :) Ik heb precies hetzelfde, staffs vind ik mooier dan husky's en mijn vriend vind dat andersom, ieder zo zijn smaak toch :)

Gelijk heb je :) Hoewel husky's ook wel hun charme hebben hoor!

Inderdaad, en ik kan weer slapen vannacht. Geen hoofdbreken bij wie die honden nou eigenlijk horen, haha.

Hoi Linneke, dan wil ik je hier ook wel als vriend, haha. Ik herkende je hondjes wel op FB maar wist niet bij welk baasje ik ze moest plaatsen :-)

Hmm :P Het zijn best wel lastige honden, wij hebben ook wel een beetje pech gehad met die van ons denk ik want hij is heel vocaal (janken). Geef mij maar staffords :P

Dankje :) Jij hebt ook mooie honden! Ik wilde zelf ook 3 staffs maar mn vriend wilde liever een husky :P haha Vooral Nala is mooi zeg!

Hahahahaha :D we hadden het niet gezien, ooohhooo =D.. gaaf hoor!

Wow het valt me nu pas op dat je Nala dezelfde tekeningen heeft als mijn Roxy! :)

Jij hebt ook en pb

Als een baby erin kan zal een puppy er ook in kunnen is gewoon een grote mand en dan steriel is ook onzin ik was hem om de dag uit maar volgens mijn is hier iedereen gemeen al die rare antwoorden dan kun je ze ook terug verwachten? En ik zit met een telefoon te typen dus dan maak je soms fouten maar goed dat mensen fouten maken anders hebben ze hier niks aan het doen ?

Dankjewel! het zijn allemaal scheetjes :)

Haha Linneke... 'k Zag je nieuwste foto's voorbijkomen toen ik net inlogde. Mooi en lief ! :-)

jep, inderdaad, sinds een week heb ik er een nakerdje bij! :D Quiz heetie! en wat is hij 'n wwandelend droompje!

Heej! Wat een leuke hondjes! en leuk dat jij ook baardagamen hebt!

Ja de mijne kan ook haar geluk niet op als ze aangehaald wordt door een kinder,peuter of iets in die richting =) nooit meer wat anders :)

Wat een onwijs mooie honden! echte kindervrienden :)

Wat een prachtige honden! Groetjes, Hannah en een poot van Bink

wat vaag, maar goed gedaan! :-) ik zag het ook in je topic dat je iemand miste, ik dacht heyyy dat ben ik haha. ik kon alleen niet reageren, ik kan op werk en telefoon niet posten, alleen thuis op de laptop. echt heel erg vaag! en vervelend! :p

je hebt een kuddes staffies! Cool =)

Wat een geweldig gezinnetje heb je daar!!! Prachtige foto's! Ziggy

Over deze film: http://www.imdb.com/title/tt0097637 En misschien is het een gat in de markt, roze Julia K3 tuigjes! Haha!

Oh wat een mooi verhaal! :D Ik had laatst iemand die zei: "Ha, ka negen, net als die ene film met die hond, grappige naam!" ... zucht... Ik bedenk me nu opeens dat het super grappig zou zijn als je een Julius K3 label laat maken!!

Heb jij ook vaak dat mensen denken dat je hond Julius heet vanwege het tuigje?

Heej wat leuk, jouw hondjes hebben hetzelfde tuigje als mijn Twinko, alleen dan een paar maatjes groter, hihi. Stoer hoor!
dank je wel maar ik heb problemen met mijn profiel moet elke keer een ander aan maken omdat als mijn browsel gewist word war automatisch gaat dan word ik er net zo hard weer af gegooit lukt het niet om mijn in te loggen

Leuke foto's e dis toch nen bende clowns e daar Hihi. Lisa toch al beetje een madammetje e hehe is beetje als mijn klein spruitje thuis :)