nee
nee
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Raad het ras deel 46!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Karakachan?
of misschien een Mastin de los Pirineos
Mucuchies?

Ik zou hem toch als engelse staffordshire uitmaken
go go go go go go go go

Ipv een pup, leek het me dit keer voor de variatie leuk om voor de bejaarde te gaan.
cairn terrier?
nee
een Norwich Terrier
nee geen norwich
Podengo Português ruwhaar
Ook niet, tip: hij is vaker met een donker dek te zien.
Prima, dat je het noemt, zo wordt het immer een leerzaam topic.
Ik had de info van een eigenaar, tja, die blijken het niet altijd correct te hebben.
Ik heb eens engelse staffordshire terrier ingetyped bij google, en kom dat bij afbeeldingen toch wel verdacht veel honden van dit type tegen. Wat moet ik hiervan denken Wendy?
Een Engelse Stafford (of Staffordshire Terriër) is exact hetzelfde als een Staffordshire Bull Terriër. Het is slechts een andere benaming. Staffordshire Bull Terrier is dan wel de officiële benaming, maar in principe is het gewoon hetzelfde ras.
Als maar genoeg mensen een andere naam gebruiken........... Het ras heeft een naam, gebruik die dan ook. Kleine moeite lijkt me, scheelt een hoop geneuzel en verwarring.
Even on topic, weet iemand het ras van de hond op de raadfoto?
australische terrier?
Ja, Judith, dat is hem!
Gaan we voor weer een oudje?

Wat een leuke grijze snoet, maar ik heb geen idee van welk ras?, lijkt een brindlekleur. Ik ga nog even denken.
succes met denken 
als ie te lastig is zeggen jullie het wel he?!?! dan kan ik nog wel een andere foto opzoeken
van bijv. een pup :P
van bijv. een pup :P "
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Raad het ras deel 46!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.