Marleen (gast)
Hallo, mijm naam is Marleen,en ik heb een vraag over een pup die dood ging na 24 uur bij ons te zijn geweest. Volgens het sectierapport zat er vocht in zijn longetjes, en was er verder geen andere afwijking. We hadden het dwergschnauzertje gekocht na informatie te hebben gevraagd aan de pupinfo van de schnauzerclub, waar ik zelf al 10 jaar lid van ben.
Fokker uit Eindhoven was goed heeft goede hondjes werd er gezegd.Het was een lief mooi hondje ,maar helaas hebben we daar niet veel plezier van gehad alleen maar heel veel verdriet.We zijn nog naar de fokker gegaan met het sectie rapport,dat zou hij overleggen met zijn eigen dierenarts en dan zouden we nog wel van hem horen. Zijn voorstel was om een hondje te taten dekken,en daar zouden we dan een hondje van kunnen kopen voor 600 euro want geld terug geven dat deed hij niet.Daar waren wij het niet mee eens, want wij hadde ook al 750 euro voor Aïtor betaald. Kandit zo maar vraag ik me af. Groetjes, Marleen .












Je kunt alsnog deze brief sturen. Misschien dat hij zich dan wat coulanter opstelt naar jou. Als je het er niet bij wilt laten zitten dan moet je hem wel blijven attenderen op het feit dat je zijn prestatie onvoldoende vindt. 