jack russell

64 reacties · pagina 3 van 3
Jack Russell Terrier Alles over de Jack Russell TerrierKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Maks met Fenna & Yuna

23 oktober 2011, 20:25

Het is niet mijn type hond...

Ik vind net als Ginni dat ik de meeste honden pas leuk vind als ze hoger zijn dan 65 cm. (schofthoogte)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jack russell " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Missy

23 oktober 2011, 20:29

Ik heb een Jack Hussell (zit w.s. ergens teckel in het voorgeslacht gezien de kleur) en het is een leuk hondje. Goed trainbaar. Doet aan flyball (wedstrijden) en zelfs aan jachttraining!

Ben helemaal om. De JRT is een geweldige hond in een klein jasje. :-D

EvaMilo!

25 oktober 2011, 15:37

Wij hebben ook een Jack Russel, en ik ben er helemaal weg van! Hij is heel enthousiast en het is gewoon een heerlijk hondje!

Ineke & Remy

3 november 2011, 22:44

Gisteren kwam ik toevallig een jack russelpupje van 6 maanden tegen. Wat een schatje. Lief, enthousiast maar toch rustig, niet blaffen. Ik was op slag helemaal verliefd. Ooit ga ik voor een JR. Ondanks een slechte ervaring. Kun je in het nestje al zien welke pupjes dominant zijn en welke niet?

Harriet

3 november 2011, 23:18

Ik heb een jack russel Shitzu kruising, met het karakter van 'n Jack, een heerlijk hondje, mijn mini maatje O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jack russell " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^