vuile dief

12 reacties

MYRIAM

12 januari 2011, 17:28

we hadden gegeten en de tas met rotzooi had ik ff op de grond gezet om weg te gooien.
diva zag haar kans schoon,( heb ze nog nooit gedaan hoor) en jatte en bot van karbonade hahahaha die deugniet.maar ook zij mag dit niet. dus ze rende weg en mij n dochter riep ma , diva heeft een bot dus ikke gelijk diva diva, en ze lief hem gewoon uitzich zelf vallen. zonder gezeur en gemor. of wat dan ook. dus ben toch wel trots dat ze het vlees bot liet vallen en hem zo kon pakken.
stond er wel van te kijken., want dit heeft ze nog nooit gedaan hahahahaaa.
groetjes myriam

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vuile dief" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

12 januari 2011, 17:31 3 doggies

Hahaha wat een boef :-D

YmY en de bende

12 januari 2011, 17:31 3 doggies

Haha, ja zo'n heerlijk botje is natuurlijk wel erg onweerstaanbaar. Wat knap dat ze het meteen los liet. Dat is wel een compliment waard!

corrie koopman

12 januari 2011, 17:37 3 doggies

Het zal ook wel zo lekker geroken hebben dat ze het niet kon laten deze keer.
Het kunnen ook van die boeffies zijn.

team Shadow

12 januari 2011, 17:37 3 doggies

haha, wat een boefje. wel heel goed van haar dat ze hem los liet :-D

Vicky

12 januari 2011, 17:40 3 doggies

mmmmmmm, maar een bot kan toch zo lekker zijn hé.
De boef! :-D
Een geluk dat Diva het zelf liet vallen

Sharon & Nikita

12 januari 2011, 17:42 3 doggies

Wat een boefje.
Zo'n bot is natuurlijk heerlijk :-) dus ik snap het wel hoor.

Ik doe het hier ook wel eens als vrouwtje niet kijkt, en dan begraaf ik dat bot altijd in de bank O-)

Poot Nikita

MYRIAM schreef het onderwerp

12 januari 2011, 18:04

hahha het is zeker en boef en ja zal lekekr hebben geroken maar ook zij mag het niet hahahaa. en ja ben blij dat ze het losliet. maar nu moet ik zeggen dat zij toch wel goed luistert hoor. gelukkig wel. myriam

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

12 januari 2011, 18:06 3 doggies

:-D proberen kun je het altijd zal ze gedacht hebben.
en geef haar eens ongelijk.
wie niet waagt wie niet wint O-) O-)

Japjes

12 januari 2011, 18:40 3 doggies

knap hoor van de boef :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vuile dief" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^