Beste baasjes,
Ziva krijgt nu Acana Puppy en doet het hier geweldig op: haar vacht glanst, haar ontlasting is mooi vast en ze lijkt veel minder hongerig te zijn als bij de vorige brokken (zat veel graan in).
Ik geef haar minder dan wat op de verpakking staat aangegeven omdat ze doorheen de dag ook vaak beloningen krijgt voor het luisteren naar commando's (niet altijd een eet-beloning hoor, vooral als we iets nieuws trainen) en wanneer ze buiten haar behoefte doet.
Nu vroeg ik me af of ik hiernaast ook nog andere dingen mag geven die ze gewoon lekker vindt...
Ik denk hierbij aan gedroogde pens: dat ik best groot voor zo'n pup! Mag ze al een hele of moet ik 'm na een tijdje afpakken?
Ook andere dingen als kauwstaafjes, hoe veel geef je hiervan?
Wat is jullie ervaring hiermee?
ik weet wel dat ik vooral moet letten op hoe ze eruit ziet en hoe ze erop reageert maar het zou best handig zijn om een idee te krijgen van hoeveel andere mensen geven/gaven aan hun pupje.
Ik wil met het voeren nogal voorzichtig zijn omdat ik weet dat Cavaliers snel te dik worden...



3 doggies