hondenspeeltje

9 reacties

fran(snorrie) (gast)

18 november 2010, 14:57

hoe maak ik zelf hondenspeeltjes en wat vinden honden er leuk aan ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hondenspeeltje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia, Andor en Deamon

18 november 2010, 15:04

Van welk matreaal wil je een speeltje maken?

je zou bijvoorbeeld een oude laken kunnen pakken en een stuk eruit knippen, dat vul je met een ander deel van de laken en naai je het dicht hihi.

Claudia, Andor en Deamon

18 november 2010, 15:07

Oeps, ik drukte op verzenden maar was nog niet klaar.
Dan heb je een beetje een knuffel-idee, alleen geen rare pluisjes erin die in de keel kunnen blijven hangen ofzo.

Verder kan je een oude fles pakken, gaten erin maken (geen scherpe randen) en dan koekjes erin stoppen, dan moet je hond hem bewegen om het lekkers eruit te krijgen.

Ook kan je 3 lange slieren uit een laken knippen en daar een vlecht van maken met aan beide kanten een knoop, dan heb je een flos-touw effect.

Ik laat mijn fantasie even werken hoor hihi, ik koop altijd speeltjes.

Je hebt zo van die snack plaid (Weet niet meer hoe het echt noemt en kan er dus geen foto's van plaatsen)

Het zijn stuk of 6doeken (Kan je zelf kiezen als je het zelf maakt) op mekaar leggen en ieder keer een stukje kleiner dan de onderste... In het midden stikken (Een kruis) zodat je in de hoeken snacks kan verstoppen die je hond kan zoeken.



Baco heeft hier ook een oud kussensloop waar ik een knoop in gelegd heb die hij echt ALTIJD bij zich heeft:-) Slapen, spelen,... Als hij het doek maar bij zich heeft

fran(snorrie) (gast)

18 november 2010, 15:11

t'is gelijk welk materjaal

nancy, woopy en faith

18 november 2010, 15:17

die lege fles met gaatjes worden hier ook gebruikt
hier ook washandjes die voor een groot deel dichtgenaaid zijn, en snoepjes erin
of met oude kousen en een groot deel dichtnaaien, gebeurt hier ook
soms met lege potjes (margarine,voorraaddoosjes en dergelijke) en snoepjes onder, voor sterkere honden een vergiet met snoep eronder
meestal hebben ze wa last om op te tillen en dan schuiven ze wel heen en weer hé, maar wel leuk om te zien, hoe vindingrijk ze zijn :-D

fran (snorrie) (gast)

18 november 2010, 15:23

wat een leuke ideeen

Japjes

18 november 2010, 15:58

oude sokken in elkaar doen knoop er in en spelen maar :-D
oude spijkerbroek verknippen........
wasbolletje en er iets in stoppen.

Ina en Boris

18 november 2010, 16:15

4 of 5 tennisballen in een kniekous doen en dichtknopen, een oud dekbedovertrek met een knoop erin, een piepspeelding in een oude kussensloop doen, en een knoop erin leggen, lege limonadefles, pijp van een oude spijkerbroek,
hier vermaakt Boris zich prima mee, haha.
groetes Ina.

fran (snorrie) (gast)

1 januari 2011, 13:08

wat veel ideeen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hondenspeeltje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^