Zo ik woon nu een week bij Natascha in huis.
aller eerst wil ik even vertellen dat alles met mij heel goed gaat.
Ik voel mij goed ! en ik gedraag me volgens Natascha als een pup.
Ik ben natuurlijk vorige week donderdag avond bij haar gekomen.
Nu inmiddels is het een week later en kan natascha denk ik zeggen dat ze best wel trots op mij is.
Ik gedraag mij voorbeeldig (ehum wat zei je daar ?) hou je stil jij mag zo weer vrouwtje. (nou zeg wat zullen we nou krijgen meneer krijgt grote mond)
Ja zeg ik ben aan het vertellen en dan heb jij je er buiten te houden. Nou ben ik dus de weg kwijt,waar was ik (dat je je voorbeeldig gedraagt daar was je)
Ja ik gedraag mij dus voorbeeldig ! wat ik deze week al heb uitgevonden.
* hoe ik de prullenbak deksel open krijg.
* als de baas slaapt en vrouwtje is beneden dat ik stiekum op bed kan kruipen.
(moet zeggen ligt heerlijk)
* Ik lig al op de bank
* en de stoel ligt ook heerlijk
* ik heb gezien dat niet alle honden gemeen zijn.
* ik kan dus wel stil zijn, en als ik stil ben dat ik dan ook beloond word.
* En weet je wat nog het mooiste is, Natascha speeld met mij met de bal.
* Nu kan ik ook over rollen met de bal,en terug koppen. Leuk zeg !
Natas wil jij ook nog vertellen hoe jij vind dat het gaat? (ja zullen we dat maar even doen ?) ja jij mag vrouwtje dan kruip ik als jij niet kijkt stiekum naar boven en ga slapie doen op je bed.
Nou hallo zoals jullie lezen heeft opa pollewop al een aardige grote mond. Hij is nu stiekum naar boven gegaan en hij denkt dat ik dat niet door heb, Stommerd had het niet hier neer moeten zetten
Maar goed hoe vind ik dat het gaat. Nou hij gedraagt zich echt als een pup. Hij heeft zoals jullie al hebben kunnen lezen de prullenbak ontdekt. Maar verders is het een hele lieve hond. Mijn dames hebben zo iets van wat moet hij toch hier maar langzaam beginnen ze te snappen dat Bink hier toch blijft. De hele week hebben de dames niks van hem willen weten buiten het snuffelen om.
Vanmorgen voor het eerst toen ik de honden uit ging laten. begon Bink weer eens te blaffen. Ja hij blaft alleen nog als hij naar buiten gaat, dan word meneer helemaal gek. Ben druk bezig om dat nog af te leren en het gaat wel iets voor uit. Maar toen hij vanmorgen blafte wat denk je wat Sjenghi deed ?
Hallo ik ben Sjenghi (ja hallo ik ben aan het woord muts) ja en nu ikke. Vanmorgen was Bink ook zo gek aan het blaffen en dacht weet je wat ik blaf terug maar dan wel op de manier dat ik spelen wil. Ik die al de hele week niks van hem moet begon hem dus uit te dagen. WOW toch wel eng maar wel leuk.Alleen hij deed niks de stomme hond. Sst niet zeggen dat ik dat gezegd heb hoor. Maar goed ik begin langzaam aan hem te wennen aan dat rare mormel,Weet nog niet wat ik er helemaal van denken moet,maar vanmorgen wou ik hem de kans geven om met mij te spelen. Maar ja meneer deed niks. jij mag weer vrouwtje. (fijn !)
De honden nemen mijn pc over is toch wat Abby jij ook nog wat ? Nee hoor ik heb niks. Ik moet niet veel van hem hebben,al ik gister ook hem perongelijk uit heb gedaagt, en moet zeggen dat hij ook op mij niet reageerde,meer heb ik niet te vertellen alleen dat ik hem de kans wel wil geven.
nou zoals jullie lezen gaat het redelijk goed. alleen hij moet even dat blaffen nog afleren. Hij blaft alleen maar als we naar buiten gaan. Verders is hij heel aanhankelijk naar mij toe en plakt aan mij vast. Ik vind wel dat meneer ook wel een zeurder kan zijn. Als hij spelen wil en gebeurd niet als hij dat wil dan gaat hij liggen janken, maar ja ik ben niet gek ga dat gedrag niet belonen om dan maar met meneer te spelen. Maar ik moet zeggen vanmorgen was ik de tuin even aan het doen,met de deur en gordijnen dicht en Bink was stil ! ik kwam binnen na ongeveer 20 minuten en ik zag binky nergens. Waar denken jullie dat hij was ???
boven hij lag als een prins op bed. En deed ze koppie omhoog net of hij zeggen wou kijk mij eens liggen lief he!
Nou het gaat dus best goed met onze Stud en de eerste week hebben we overleefd haha. Hij begint mij zelfs al te testen ! maar hij is er ook al achter dat ik toch behoorlijk streng kan zijn,en dat hij mij ook niet in de maling moet nemen.
Nou ik zal jullie over een week denk wel weer een update geven,denk dat meneer het wel doet. SJenghi staat me te schoppen komt net van boven bij binky weg. Wat ze gedaan hebben weet ik niet haha. zal wel gesnuffeld hebben.
Nou tot lees maar.
Een klap poot van bink ik heb er vanmorgen 1 in mijn oog gehad haha leuk he honden !
en knuffels van de dames en liefs van mij.
Natascha


3 doggies









