Ik hou niet van mijn tuigje

13 reacties

Nathalie

24 augustus 2010, 21:17

Dat hadden jullie al kunnen raden zeker ? Mijn tuigje zit zo helemaal rond mijn lijfje, en dat vind ik niet leuk. Neem mij zo maar eens mee uit wandelen he. Geef mij dus maar gewoon mijn halsbandje terug aub !

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik hou niet van mijn tuigje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

caro en de teckels

24 augustus 2010, 21:20 3 doggies

bekent verschijnsel onze teckels hebben ook ooit een tuigje gehad en dat hebben ze lekker door genaagt bij elkaar.
Wij weer terug naar de halsband honden blij wij blij :-D
leuk filmpje en sucses met je tuigje ;-)

Uma & Joker

24 augustus 2010, 21:21 3 doggies

hahaha jammer dat het tuigje niet leuk is ;-) :-)

wel een leuk filmpje!

Romée

24 augustus 2010, 21:21 3 doggies

tacsi vind tuigje juist heel fijn.
tenminste wij wel en hij heeft er niks op tegen O-)

ik vind halsbadjes een beetje eng met de nek enzo onze vorige hond heeft namelijk nogsl last gehad met zijn halsband...

Nathalie schreef het onderwerp

24 augustus 2010, 21:24

Ja ook daarom had ik een tuigje geprobeerd, want Isha heeft nogal last van af en toe hoesten, en toen zei de DA dat ze misschien een vernauwing aan de luchtpijp had, en een tuigje dus beter was voor haar. Maar probeer dat Miss Isha maar es wijs te maken :-D

Brienne

24 augustus 2010, 21:28 3 doggies

hahah. het tuigje is misschien niet fijn, maar het geeft wel een heel grappig filmpje! :-)

Sanne

24 augustus 2010, 21:29 3 doggies

Wat een kleine mafkees :-D

Sanne en doggy's

24 augustus 2010, 21:55 3 doggies

Sky vind het tuigje ook niet geweldig, maar hij draagt hem wel O-)
Heel erg grappig filmpje hihi

milly

24 augustus 2010, 21:56 3 doggies

zou het aan het ras liggen
ik heb al mijn hondjes in een instap harnas
mee op straat genomen
en het heeft nog nooit een probleem gegevendenk dat een riem last geeft
het is waar je ze aan went denk ik

milly

24 augustus 2010, 21:57 3 doggies

vind het wel een grappig filmpje
maar een instap harnas is anders dan een tuigje

Antoinet & Luna

24 augustus 2010, 22:40 3 doggies

Whahaha, wat grappig om te zien, het voelt natuurlijk heel anders dan een halsbandje O-)

Japjes

24 augustus 2010, 22:42 3 doggies

leuk filmpje

pippa en ik

25 augustus 2010, 00:19

oo o kleine donder! ja wennen hoor...ik ben net op zoek weer naar een mooi tuigje voor pip...ik wil straks wat aan de fiets gaan rennen en dan is dat veel beter...ik zag vandaag een mooie met een zachte warm gevoerde onderkant dat lijkt me lekker straks voor de kou. Het nadeel van tuigjes vond ik dat als pip een rondje draaide ze verstengeld raakte dus dat wordt ook weer wennen. Maar dat wennen gaat toch best snel als de afleiding van die heerlijke buitenlucht er is?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik hou niet van mijn tuigje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^