altijd blij! =]
Alle 49 foto’s van Brienne ›

Log in om een krabbel achter te laten.

kim&diablo&boy! · 12 sep 2011

Haha okee, dat is fijn om te horen :) Is natuurlijk fijner als je hond gewoon zijn bak leeg eet haha. Dankjewel, jouw herder is ook niet mis hoor!

kim&diablo&boy! · 9 sep 2011

Heeee. Ik zag net in een topic dat jou hond soms niet at. Hier hetzelfde geval en ik ben er bij mijn honden nu achter wat het is. Ze raken namelijk gauw uitgekeken op hun voedsel en vinden het na 2 dagen ook niet meer aantrekkelijk genoeg om te eten. Ik ben nu sinds 3mnden begonnen met mixen van voer (dus met bijv. kvv, plaatjes worst, gekookte aardappelen, nat voer, rijst, etc, etc. Ze eten nu gewoon goed en eten elke dag hun bakjes netjes leeg! Misschien kun je dit is proberen? Groetjes en veel succes :D!

Marianne · 13 feb 2011

Moest wel lachen om je antwoord in het topic; Welk ras waakt goed en schrikt de inbreker af ? waarop jij antwoorde; misschien een Basset met zijn zware blaf, klopt wel wat je zegt, denk ook wel eens bij ons als Ros blaft, de mensen verwachten een grote hond staat er ineens zo`n scheet op korte pootjes voor hun neus hihi, vond je antwoord wel erg leuk en moest er ook flink om lachen, zag het al helemaal voor me dat de inbreker ook nog struikelde over hem.....geweldig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heel mooie honden. En mooie foto's ook. De foto waar Richy voor't eerst bij Max en Bandu was is ook heeel mooi. Fijn dat je die hebt, het zorgt voor een band tussen vroeger en nu. Wat een geluk dat jij toen net in dat pension werkte :) Richy lijkt een stoere herder, maar zijn kopje verraadt dat hij verschrikkelijk lief is .

Valerie &. Arco · 3 jan 2011

Mooie honden. Onze Arco (Duitse herder) is nu 4 maanden en hij leert snel! Liefs, Valerie

Alle krabbels ›
^