Vakantiefoto's

10 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vakantiefoto's" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

16 augustus 2010, 20:13 3 doggies

leuk :-D

Elly

16 augustus 2010, 20:16 3 doggies

Super leuke foto's :-D :-D

Wat zul je genoten hebben ;-)

****LIAN ***SENNA****

16 augustus 2010, 20:19 3 doggies

Geweldig..............

wat een leuke foto's en wat een poepievan een hond zeg......


greetz lian :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Mieke schreef het onderwerp

16 augustus 2010, 20:22

Ja, het was erg leuk. Wel veel slecht weer gehad, maar we hebben enorm van Otis genoten.
Voor ons wel af en toe even aanpassen, zo'n eerste vakantie met een jonge hond die maar 20-30 minuten mag lopen. We zijn gewend om lange wandelingen te maken van een paar uur, maar nu waren we dus behoorlijk gebonden en moesten we verplicht relaxen.
Maarja, als je dan je hondje ziet, helemaal in zijn element in het water of het bos of gewoon bij de tent, dan maakt dat wel héél veel goed!
Hij heeft zich voorbeeldig gedragen en was een stuk aanhankelijker (waarschijnlijk omdat wij zijn enige bekende punt waren O-) ). Heel gezellig!

IN

16 augustus 2010, 20:26 3 doggies

Mooie vakantie gehad zeer mooie foto's en een heel mooie hond nog heel veel plezier met jullie lieveling

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vakantiefoto's" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^