gezellig dagje bij de buren.

7 reacties

Viviane

19 juli 2010, 10:44

hey Pruts hier he.Wij zijn gisteren gaan rijden een goed uurtje ongeveer.2 vrouwkes en mijn hondevriendinnetje.Vrouwke zei we gaan naar het land van de hondenpage.Kwamen we eraan hebben we fijn gewandeld door mooie groene wegen.En toen schrokken wij zeg.Wij waren ineens aan de zee,en plezant er waren veel hondjes,heb nog gekeken of ik er geen zag van hondenpage,maar had mijn brilletje thuis vergeten,ik kon het niet goed zien.Wij hebben gespeeld met de bal,de frisbee,en gezwommen was dat heerlijk zeg.Daarna lekker gedut.Dan zijn we naar het strandpaviljoen geweest.De vrouwkes hebben ons getrakteerd op een kwispelbier,mijn vriendinnetje heeft bijna alles uit gedronken.Ik denk dat ze al een beetje verslaafd is.En de vrouwkes zeiden tegen elkaar dat vind ge bij ons toch allemaal niet he zo een hondenstrand.Alles was beter in nederland dan in belgie op het einde van de dag,haha De vrouwkes gaan zeker terug naar Oostkapelle,wij dus ook joepie. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gezellig dagje bij de buren." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

19 juli 2010, 10:44 3 doggies

o, dat klinkt echt gezellig :-)

corrie koopman

19 juli 2010, 10:49 3 doggies

Fijn te lezen dat je het erg leuk vond.Je baasje gaat misschien wel weer gauw heen met je. :-D

Japjes

19 juli 2010, 10:51 3 doggies

zo jullie hebben lekker genoten zeg :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

19 juli 2010, 12:09

Gezellig zeg... Jammie jammie, kwispelbier :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gezellig dagje bij de buren." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^