De wandeling die 11 uur duurde

48 reacties · pagina 2 van 2

joke&taat

6 juni 2010, 20:08 3 doggies

weetje wilma ik ga in die omgevind echt niet meer zonder kaart lopen hoor het is een ramp
Wij kwamen naar negen uur de route was drie uur
Gelukkig het terein tegen waar ons huisje stond die we gehuurt hadden
Alleen hadden we toen de auto nog niet
We hadden gelukkig onze fietsen bij ons
Niet lachen hoor
Maar wout is op de fiets de auto gaan halen
Liefs joke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De wandeling die 11 uur duurde" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De Mecheltjes clan schreef het onderwerp

6 juni 2010, 20:11

Ik ook hoor Haike, ik heb gisteren en vannacht ook veel plezier gehad, ik probeer overal de humor wel van in te zien :-) :-) en maak mij niet zo snel druk:-) :-) maar eerlijk is eerlijk op een gegeven moment was bij mij de humor ook ver te zoeken :-) :-) Dat was op het laatst en langs de wegen :-) :-)

heel mooi, en wat heb je dan een bikkels, okee de volgende dag is verplichte rust, maar heerlijk zo,n avontuur.

voor bamse zou het niet gaan, eerlijk in, dat is geen draver, en met haar bouw zou ze denk ik geen 11 uur lang kunnen lopen, ik wel. :-D

De Mecheltjes clan schreef het onderwerp

6 juni 2010, 22:39

Joke ik begrijp dat Wout met de fiets de auto is gaan halen. Negen uur is ook niet mis Joke, dat is ook een hele hap. Wel fijn dat jullie het terrein tegen kwamen dat moet ook een opluchting geweest zijn.

Maar het is inderdaad geen doen zonder kaart dat is mij duidelijk geworden, en jij hebt dat idee verstekt omdat jullie dit ook zo ervaren hebben.

Maar wat is het daar prachtig zeg

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

6 juni 2010, 22:42 3 doggies

Jemig en ik maar denken dat we in een overgeorganiseerd land leven. !
Wat een ontsporing, morgen zal je het nog wel voelen met zijn allen!
avontuurtje hoor!

Rhianne + Falkor & Joy

6 juni 2010, 22:45 3 doggies

hahahahha!!

Geweldig een wandeling van 11 uur!!!

Falkor is zoooooo jaloers!!!! :-D

Ilja & ***Sterre**

6 juni 2010, 22:56 3 doggies

Oh, Wilma wat een avontuur...pfffff...

Oef...

Hahahaha... :-D

Een goede gps doet inderdaad wonderen..
Een vriendig loopt ook zulke wandelingen met de honden maar dan met gps..:-)

In elk geval een avontuur om niet te vergeten.. ;-) O-)

Wel mooie plaatsjes gemaakt..?? ;-)

Lieve groet, Ilja

caro en de teckels

6 juni 2010, 23:01 3 doggies

wat een avontuur zeg vreselijk en dan met die hitte O-)
gelukkig zijn julie allemaal goed aangekomen zeg ;-)
julie slapen vannacht allemaal goed.
weltrusten

Anita

6 juni 2010, 23:09 3 doggies

OCH JEE WILMA... dat was nog eens een avontuur/ervaring/ uitputtingsslag! Ik moet er ook wel om lachen. O-)
Tja, een volgende keer toch maar anders aanpakken... :-D
Sterkte toegewenst met je zere voetjes! En ik hoop dat de doggies ook snel nergens meer last van hebben!

Hetty & Skipper

6 juni 2010, 23:11 3 doggies

Rowan en Myla zijn heel jaloers hoor ... Micky denkt nog na wat hij wil zeggen eigenlijk maar in ieder geval Chapeau voor Bikkeltje! Op zijn korte pootjes nog het minst aan jullie avontuur over gehouden.

Volgende keer even waarschuwen ... zo'n avontuur wil ik ook wel eens meemaken ;-)

En ik ben wel blij dat jullie toch weer heelhuids thuis zijn gekomen hoor, zonder over je tong gestruikeld te zijn. Misschien idd toch maar rugzakjes voor de honden kopen en blarenpleisters in je eigen rugzak mee voortaan.

De Mecheltjes clan schreef het onderwerp

6 juni 2010, 23:15

@Ilja, nee we hebben geen mooie plaatjesgemaakt :'( Tegen de tijd dat we op de route waren was het ongeveer 19.00, in de bossen is het dan te donker om nog een leuk plaatje te schieten, wel geprobeerd maar helaas zijn die niet echt mooi geworden, de honden moesten stokstijf staan dan zou het enigsinds gelukt hebben, maar ja ze hoefden hun koppie maar te bewegen en ja foto mislukt.

Op een open veld hebben we er nog wel wat gemaakt, die zijn redelijk maar zeker niet mooi.

Daarvoor moesten de honden steeds aan de riem en dan is er niet veel aan om foto's te maken. Ook niet van de dorpjes want daar waren wel mooie huisjes en zo, maar dat kon ik de hondjes niet aan doen om telkens weer een tijdje stil te laten staan.

Dus nee helaas geen mooie plaatjes. Maar toch wel een mooie dag gehad alleen niet helemaal zoals gepland :-) :-)

De Mecheltjes clan schreef het onderwerp

6 juni 2010, 23:59

@ Anita Dave heeft net een outdoor GPS besteld speciaal voor wandelroutes en fietsroutes, dus dat wordt de volgende keer wel anders :-) :-) :-) :-) moeten we hem alleen niet vergeten op te laden :-) :-) :-)

Gelukkig kan en kon ik er ook mee lachen. Wij zijn vaak iets te nonchalent dus zijn het wel gewend van onszelf :-)


@ Hetty, ja hé Bikkel heeft wat dat betreft zijn naam wel mee hoor.En zeker Chapeau voor mijn kleine manneke. Dat hondje blijft mij verbazen moet ik zeggen.

Ik ben inderdaad nog net niet over mijn tong gestruikeld :-) :-) :-) die kon gelukkig nog net de grond niet raken :-) :-) :-) maar op die hellingen sprongen mijn kuiten zowat uit mijn benen zeg. Hahaha en dan wil ik nog eens in de bergen gaan wandelen met de hondjes, volgens mij kan ik dan beter met zo'n lift omhoog en dan op mijn derrière afdalen.

Blarenpleisters gaan standaard mee vanaf nu. Maar ook iets voor de hondjes, wat weet ik nog niet, maarr hun pootjes wil toch ook beschermen als het nodig is.

Maar de volgende keer ga je maar mooi mee, maken we er 12 uur van :-) :-) :-), op een voorwaarde,dat je goede (wandel)schoenen aandoet :-) :-) :-) want anders moeten we 2 paar schoenen kopen. Durf je het aan om met ons te gaan wandelen, je weet een beetje hoe ik ben hé, Dave is net zo alleen qua richtings gevoel doet hij het een stuk beter dat scheelt wel iets, alleen gisteren wist hij het ook niet meer, wat ik dan wel weer grappig vind :-) :-) Maar zoals ik schreef heeft hij net een outdoor GPS besteld dus nu zou het niet meer zo gauw voorkomen, dat scheelt we een beetje hé.

Hetty & Skipper

7 juni 2010, 12:40 3 doggies

Hahaha meteen outdoor gps bestellen ... echt Dave he?

Maareh die goede schoenen ga ik maar vast even zoeken ... lopen gaat goed maar of ik het 12 uur volhoudt dat is nog maar de vraag. En denk dat ik Rowan, Micky en Myla dan flink zal mogen aansporen om mee door te lopen.

Tina zei al dat ze wel mee wilde, maar wel op een beginnerswandeling .... grinnik. Neem ik wel een zakje schoolkrijtjes mee! ;-) En misschien stoepkrijt om te markeren waar we al geweest zijn ...

Tabasco

7 juni 2010, 12:43 3 doggies

Wat een verhaal! De volgende keer toch maar de GPS mee? ;-)

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

7 juni 2010, 21:04 3 doggies

Wat een avontuur O-)
Jullie verdienen allen de naam Bikkel.
Wat een doorzettingsvermogen..nou ja je moet ook wel wil je ooit nog thuis komen.

Maar nu kun je ons mee laten beleven in jullie avontuur.

Haha die Dave, gelijk outdoor gps bestellen :-D

Aafke

8 juni 2010, 16:24 3 doggies

Nou nou, en dan ook nog nu even dan de pech met het weer. Het zit ook allemaal niet mee O-)
Ik kan me voorstellen dat je spierpijn hebt gekregen.

Hopelijk gaat de volgende wandeling iets gemakkelijker ;-)

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

8 juni 2010, 16:37 3 doggies

Ik lees nu pas wat voor belevenis jij,dave en jullie doggies hebben gehad.
Ik zou de moed allang opgegeven hebben.
Zou zo'n wandeling echt niet volhouden.
Maar zo te lezen zat er niets anders op voor jullie dan doorlopen.
gsm leeg 5 honden bij,zie dan indd maar eens een taxi te krijgen.
Maar jullie hebben het gehaald gelukkig,en een ervaring van 11 uur rijker.
Hoop dat de volgende wandeling voor jullie ook weer een leuk en zeker een gepland avontuur gaat worden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De wandeling die 11 uur duurde" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^