Een weekje is wel erg kort als je ook nog graag iets wit zien van de omgeving. Je zit dan wel heel veel in de auto en bedenk je dat het s avonds nog wel een keer donker wordt.
Kijk eens naar een waterfilter van sawyer of lifestraw. Dat scheelt je liters water mee sjouwen onder weg. Je kan met zo'n waterfilter een mooi stromend beekje opzoeken en dan daar water van drinken. Opvouwbare lichtgewicht waterbak voor de hond.
Zorg voor voldoende eten voor jou en je hond onderweg tijdens wandelingen, maar ook in je busje altijd zorgen voor een noodvoorraadje eten en drinken.
jerrycan diesel, volgens mij verplicht bij je te hebben in Duitsland, weet niet zeker of dit in Denemarken en Zweden ook verplicht is, maar het kan je wellicht van pas komen als je onverhoopt zonder staat.
Extra powerbanks om je telefoon op te kunnen laden, ook ( volledig opgeladen) meenemen tijdens wandelingen.
Ik weet niet hoe je qua stroom in je busje zit, maar je zou evt kunnen kijken naar een batterij van bijv ecoflow, jackery of eender welk merk je prettig vind, ze zijn wel prijzig.
Hiermee kan je in je busje net iets meer extra opladen dan enkel tijdens rijden.
belangrijke telefoonnummers hulpdiensten van het betreffende land en van evt je pa/ma broer/zus op papier in je rugtas bij je paspoort bij je dragen.
Zorg daarnaast zeker voor 2 van die eerstehulp foliedekens zilver/goud kan je kopen bij kruidvat. Mocht je onverhoopt verdwalen en moeten wachten op hulp, houden jij en je hond het nog wat warm met die dekens.
Zorg voor een goed winterjasje en evt schoentjes voor je hond. Je kan het nodig hebben mocht de temperatuur onverwachts zakken.
Goede thermokleding voor jezelf, tip om met laagjes te werken.
Goede water en wind dichte jas en warme winterbroek.
Goed schoeisel.
Bezuinig er niet op.
Dik vetbed op de grond in je busje voor je hond, maar ook voor jezelf in het zitgedeelte is dat lekker warm voor je eigen voeten.
Mijn ervaring met skitrips (zuid duitsland) in februari is dat het vaak na een uur of 15.00u kouder wordt. Houd daar rekening mee en trek zo nodig tijdig wat extra kleding aan.
Geen idee hoe dat in Denemarken/Zweden is, maar je kan er maar beter rekening mee houden.