Hai allemaal
Ik zag vandaag dat mijn hond skunky pus verloor uit haar vulva nou wist ik gelijk dat het een baarmoederontsteking was waarop ik de da heb gebeld en ook langs ben gegaan dit werd ind bevestigd door middel van een echo.
nou heeft mijn hond vandaag een spuitje gehad om de baarmoeder te doen samentrekken en morgen moet ze er nog 1 en ze is al gestart met antibiotica.
er zit me alleen het 1 en ander dwars ik zat eerst bij een andere dierenarts maar deze was ineens permanent gesloten zonder wat te laten horen meerdere dierenartsen gebeld alleen deze nam nog nieuwe huisdieren aan.
ik stelde deze dierenarts meerdere malen de vraag of het zin had om deze behandeling te doen en wat de slagingskans was omdat ik online had gelezen dat er eigenlijk zo goed als geen kans is dat dit gaat aanslaan zij begreep mij niet helemaal omdat ze gebrekkig nederlands sprak haar ook aangegeven dat ze pijn heeft wat je overduidelijk ziet maar voel me niet gehoord en krijg nu het gevoel dat ik een fout heb gemaakt en ben als de dood dat haar baarmoeder dalijk in der buik knapt of dat ze nu krepeert van de pijn heeft iemand ervarind met die prikken?


Reageren

















