Ik dacht dat ik al iets geplaatst had, maar kennelijk is dat niet zo.

Mijn mooiste, liefste, gekste en trouwste Simba (13,5) heeft vandaag de strijd verloren. De hele nacht was vreselijk, want Simba had het zo benauwd en reutelde behoorlijk. Vanaf 6 uur was ik behoorlijk wanhopig en probeerde ik van alles om mensen hierheen te krijgen om hem zijn rust te geven. Helaas kon niemand en hem naar Amsterdam brengen was geen optie, daar was hij veel te zwak voor.
Om kwart over acht kwam het verlossende woord van Wouter van "Euthanasie aan huis". Hij kon hierheen komen. Ik probeerde eerst de dierenkliniek nog, maar die konden donderdag pas iemand een huisbezoek laten doen. Rond 10u was de dierenarts hier en Simba adrenaline zette meteen in, want er was een vreemde man binnen. Maar dit was voor korte duur, want hij stortte ook meteen weer in. Na mijn verhaal en beeldvorming, zag de da ook dat Simba stik benauwd was. Hij gaf hem zijn narcose middel, maar moest na 10 min nog bijgeven. Terwijl de da bezig was met het laatste middel en ik Simba in mijn armen had, zag ik in mijn ooghoeken dat Sunny weer een epileptische aanval kreeg. Gelukkig zat ze veilig bij mijn vriendin en was er een da in huis. Dit alles bleek toch ws allemaal veel te veel zijn voor mijn meisje.

De da probeerde een infuus in de ene poot, dat lukte niet. Toen in de andere poot. Maar het bleek dat Simba zo'n lage bloeddruk had, dat er geen druppel bloed uit zijn injectiewondjes kwam. Hij was al aan het overlijden, zo slecht was hij al. Nog voordat het hele middel ingespoten was, was Simba al weg. Om 10:21 verloren Sunny en ik ons mannetje.

Ondertussen de da gevraagd om even naar Sun te kijken, want die was flink in de war. Het ging oke met haar, maar wel morgen naar eigen da en medicatie in huis halen voor epilepsie ( ze heeft nu 2 insulten in 10 dgn gehad).
Hierna Simba naar het dierencrematorium gebracht, urn uitgezocht en afscheid genomen. Met een gebroken hart moest ik hem achterlaten. Simba vond het vreselijk als ik hem ergens achterliet, hij was altijd zo trouw aan mij. En toen naar Sunny, waar een vriendin van me bijgebleven was in de tijd dat ik en andere vriendin weg waren.
En nu hebben we een gigantische kater. Ik had bedacht dat ik na dit alles het huis wel even kon uitvluchten, samen met Sun. Maar nu Sun zo moe is en aan het bijkomen is, kan dat dus niet. Dus zit ik op de bank bij haar, alles te overdenken. Hoe opgelucht ik ben dat Simba geen pijn en ongemak meer heeft. Maar ik mis hem. Ik mis ze allebei. Allebei mijn mannen. Morgen is het een maand geleden dat Dave ons verliet. En door alle toestanden daarna werd ik daar een beetje doorheen gewalst.


Voor nu voelt het als een nare droom.
Dag lieve gekke Rommie, dag grote gek, piercer van enkels, uitschelder van buren, blaffer naar alles vanuit de auto, grote bordercolliereuen fan, mijn maffe chagrijn, ik heb van je genoten.




Je was geweldig voor ons en de mensen en dieren die je lief had. Je wist altijd precies hoe je bepaalde vierpotige vrienden op de kast kreeg, kijk maar hoe bang Santos altijd voor je was. Bepaalde honden liepen je graag met een grote boog voorbij, omdat je een bepaalde respect meedroeg. Met jou viel niet te sollen, dat wist iedereen en je hoefde dat niet eens te zeggen, honden wisten het gewoon.
Mijn Simba die hield van de zon en heel graag de wereld ondersteboven bekeek.

Er was helaas meer met je aan de hand en ik zag je de laatste twee maanden steeds meer aftakelen. Eerst met eten. En na de narcose voor je gebitsbehandeling, 2 dagen nadat je Dave als broer verloor, ging het heel vlug. Er gebeurde iets in je kaak, lymfeklieren, tong. Tot we met kerst bij de spoeddienst zaten met jouw longontsteking. En dit heeft je geveld. Je was nog maar een schim van jezelf. De Simba die we kenden was niet meer. Je was er klaar voor, want je at niet meer en was zo verschrikkelijk moe. Bedankt dat je zo duidelijk was. Alleen spijtig dat het toch net weer 2 dagen te laat was, in plaats van 1 dag te vroeg.
Je laatste ritje op je kar heb je naar de auto gemaakt en over een paar dagen kom je weer thuis en zet ik je bij je broer.
En nu is er flink werk aan de winkel met Sunny. Wil je haar daar een beetje bij steunen? Dat kan ze zeker gebruiken. Ze is nooit de enige hond geweest.
Dag lief mannetje, en weet, al was je maar 4,5 jaar bij mij (als fosterfailure): je was zo welkom en geliefd.
Till we meer again





Voor zijn 1e gotchaday in 2019, had ik deze gemaakt.



Reageren
















