Woef, ik zal me even voorstellen. Mijn Naam is Kiba en ik ben een jack russel pup van bijna 12 weekjes. Ik woon in zonnig Alanya turkije.
Mijn baasje heeft wat vraagjes en ze loopt maar te piekeren en dus hier zijn we.
hiervoor had ik een jack russell en die leefde super op een appartement. was tevreden met een uurtje lopen buiten wat spelen soms een lekkere strandwandeling en de rest van de dag lag madam te slapen. ze is vorig jaar overleden op bijna 16 jarige leeftijd.
nu had mijn vriendin een nestje en ik dacht waarom niet, ik ben alleen en gezelligschap is super en ik ben gek op honden..
haar hondje loopt heel de dag te ravotten bij de paarden enz. ik heb er totaal niet bij stilgestaan tot nu pas , nadat ik merkte dat kiba toch wel heeeel anders is dan mijn oude jack sparkle , wat ik nu ook lees, jack op appartements is niet de beste optie ze moeten kunnen ravotten spelen graven intensief gestimuleerd worden anders worden het unhappy honden.. en ik vraag hier wat advies wat nu het beste is want ik loop nu tegen een paar punten aan.
de dingen die ik nu tegen kom gemiddeld 4 uur actief en mentaal bezig kunnen zijn per dag, anders worden het blaffers slopers enz.
ik kan lichamelijk niet 4 uur per dag buiten gaan fietsen rennen rolschaatsen of van alles wat ik voorbij zie komen... ik kan lopen maar ook niet die tijd ik kan thuis spelen maar ook geen uren. ik heb geen afgesloten gebied waar ze kan rennen behalve een giga terras ze kan naar het strand maar zeker nog niet los..
mijn fout is dat ik dacht dat het helemaal geen issue zou zijn de jack van het nest waar mijn oude jack vandaan kwamen waren bijna allemaal zoals haar. ik wil me pup het beste leven geven en daarom wil ik jullie meningen wie heeft er een jack in een app. of hoe doen jullie de beweging? slopen ze anders me huis, blaffen lees ik veel en ga zo maar door. in de nabije toekomst verhuis is terug naar nl maar dat kan nog gemiddeld 2 jaar duren..
ze is een schatje nu maar ja alle pups zijn schattig ze slaapt eet speelt op me terras want helaas ze mag nog niet naar buiten( ook iets waar ik totaal niet bij stilstond dom dom) in nl na de enting zolang je voorzichrig was mochten ze de wereld bekijken leren wat nu juist zo belangrijk is.. hier blijkt het niet te kunnen door de hoeveelheid straatdieren en ziektes dus ze moet nog 4 weken binnen blijven
wel neem ik haar mee 2 x per week om te spelen bij haar moeder en te ravotten met haar zusje en de andere dieren daar.
ik loop dus achter met socialisatie en dat merk je nu al in kleine dingen.
zoals jullie merken draaien me hersens overuren en begin ik te twijfelen of dit het beste voor kiba is. ze is een pup met een heerlijke attitude en de puberteit moet nog komen:) als dit niet goed is voor haar dan zal ik haar met spijt in me hart naar amerika sturen ( me vriendin heeft een opvang hier die veel met amerika werkt en daar zouden ze dan een boerderij of iets met een grote tuin kunnen vinden misschien iets met een andere hond.
maar ik wil eerst meer ervaringen horen voordat ik een beslissing kan nemen.
ik hoop op reacties en ik hoop ook dat mensen begrijpen nee het was geen impuls aankoop ik heb alleen er totaal niet bij stil gestaan dat mijn jack totaal eigenlijk niet het gedrag van een jack had.. tot nu..
een pootje van kiba en een groet van juud


Reageren












