Oops

44 reacties · pagina 2 van 2

Dutchshepherdteam

29 oktober 2019, 13:40

Zo gaaf Dagmar! Ik kan niet wachten zo met Willow aan de slag te gaan. Zij heeft er ook duidelijk aanleg voor, en de trainers waren dol enthousiast over haar. 

Dagmar schreef het onderwerp

29 oktober 2019, 13:49

Haar lijnen doen dat wel vermoeden he :D Hopelijk beleef je er ook plezier aan. Waar ga je trainen?

Dutchshepherdteam

gewijzigd 29 oktober 2019, 14:06
" Haar lijnen doen dat wel vermoeden he :-D Hopelijk beleef je er ook plezier aan. Waar ga je trainen? "

Ik ben nog erg aan het twijfelen, zoals het er nu uit ziet bij Hondenvrienden Helden, dit is een IGP vereniging, Maar ga over 2 weken kijken bij 2 andere plekken welke knpv verenigingen zijn. Helden is voor mij namelijk bijna 3 kwartier rijden. 

Dagmar schreef het onderwerp

29 oktober 2019, 15:18

oei ja, dat is een behoorlijk eind rijden om wekelijks meerdere keren te doen.

Is het makkelijk om in het KNPV binnen te geraken? Ik lees nog vooral dat de mentaliteit daar nog veelal ouderwets is en niet echt vrouw-vriendelijk :s

Dutchshepherdteam

29 oktober 2019, 19:10
" oei ja, dat is een behoorlijk eind rijden om wekelijks meerdere keren te doen.
Is het makkelijk om in het KNPV binnen te geraken? Ik lees nog vooral dat de mentaliteit daar nog veelal ouderwets is en niet echt vrouw-vriendelijk :s "

Zo iets kreeg ik ook al mee.. Ik heb geen idee.. Ik mag komen kijken en ben daar al heel blij mee. De IGP vereniging was trouwens wel onwijs leuk! Dat is het belangrijkste natuurlijk, dan maken die 40 min rijden niet veel uit. 

Miss C

30 oktober 2019, 05:35

" Het leukste is die ware hap..hond heeft groot gelijk 

het blijft een domme sport....honden opjutten en gericht leren bijten 

Laat die mensen zelf op een verdedigings sport gaan..ipv met hun dier klooien ter meerder glorie van zichzelf. "

 



Jammer dat je het zo ziet, ik vraag mij bij zo'n kortzichtige opmerking af of je wel eens op verenigingen bent geweest of dat je überhaupt weet wat de sport inhoud

Dagmar schreef het onderwerp

17 januari 2020, 20:34

531869.jpg?9 maanden is hij ondertussen. 

Trainen gaat leuk, vorige week naar een intake voor balans en coördinatie geweest, waar ik vanaf februari de instructeurscursus zal volgen. Leuk programma meegekregen voor thuis. 

De voorbereidingen om een marathon te lopen samen zijn ook begonnen. 

Het wordt een leuke, mooie hond, al lopen er ook wel wat dingetjes stroef. 

www.hondenpage.com

Liz

18 januari 2020, 07:38
" De baas en hond hebben er beide veel plezier aan. En die hond kan mooi zijn energie kwijt. Alleen maar mooi toch? En gericht bijten? Die hond ziet echt wel verschil in een juttezak en een mensen arm. Voor die hond is dit puur spel.  "

Ik weet niet hoor, houd me verre van deze 'sport'. Maar is dit niet dezelfde manier waarop politiehonden worden getraind? En hun uiteindelijke doel is dan toch ook in een echte arm bijten?

Liz

18 januari 2020, 07:40
" ?9 maanden is hij ondertussen. 
Trainen gaat leuk, vorige week naar een intake voor balans en coördinatie geweest, waar ik vanaf februari de instructeurscursus zal volgen. Leuk programma meegekregen voor thuis. 
De voorbereidingen om een marathon te lopen samen zijn ook begonnen. 
Het wordt een leuke, mooie hond, al lopen er ook wel wat dingetjes stroef.  "

Echt een mooie hond. Pas wel op dat je niet te hard van stapel loopt; hij is nog erg jong om mee te trainen.

Dagmar schreef het onderwerp

18 januari 2020, 07:56
" Echt een mooie hond. Pas wel op dat je niet te hard van stapel loopt; hij is nog erg jong om mee te trainen. "

Dank je! Alles gebeurt onder begeleiding en ik schrijf alles op, per dag komt er ook maar 1 iets aan bod. 

Het is de eerste hond waar ik zo bewust mee bezig ben. Ben benieuwd hoe het zal eindigen. 

Dutchshepherdteam

gewijzigd 18 januari 2020, 12:56
" Ik weet niet hoor, houd me verre van deze 'sport'. Maar is dit niet dezelfde manier waarop politiehonden worden getraind? En hun uiteindelijke doel is dan toch ook in een echte arm bijten? "

Als ik me niet vergis doet dagmar IGP. Dat is een heel andere manier van trainen waarop politie honden worden getraind, dat is namelijk knpv. Er zitten wel degelijk grote verschillen in. Met Willow doet ik ook IGP. 

 

1 voorbeeld is dat honden van de knpv overal mogen bijten en het het doel is de 'boef' op de grond te werken, ze mogen bijten in de hielen, schouders, armen, waar ze maar kunnen. 

 

Bij IGP wordt er echt op een kussen of mouw geoefend. Onze pakwerker liet zien dat de honden echt alléén voor de mouw gaan. Hij deed zijn mouw uit en vroeg een dobermann te bijten. Deed hij écht niet hoor :) verder staat plezier voor de hond bij igp voorop en wordt er niet zo gedrild als bij knpv. 

Dagmar schreef het onderwerp

6 februari 2020, 16:14

Nou, het probleem heeft zichzelf opgelost. Hij is zijn kop kwijt hp-cry

 

532370.jpg

Vera en Ziva

6 februari 2020, 16:24

Och gossie!

Kun je m niet meer terug vinden? Beetje lijm op beiden kanten en goed aandrukken? Doet wonderen!

Didy

7 februari 2020, 10:12
" Het leukste is die ware hap..hond heeft groot gelijk 
het blijft een domme sport....honden opjutten en gericht leren bijten 
Laat die mensen zelf op een verdedigings sport gaan..ipv met hun dier klooien ter meerder glorie van zichzelf. "

Hoe verzin je het Roos.

Het is een spel tussen hond, baas pakwerker.

Wij hebben ook wat jaartjes in de africhting gezeten en ik kan je vertellen dat de honden het geweldig vonden.

Maar wellicht heb jij een andere ervaring?

 

Wat een heerlijke foto's!hp-heart

^