Drachtig zwanger

91 reacties · pagina 2 van 4
Engelse Bulldog Alles over de Engelse BulldogKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden
" nori aangzien ze al een lpup heeft gehad maar helaas overleden , en de da toen zei dat ze schijnzwanger was, en dus doe dat ze moe was niet het vlies heeft opengelikt is het gestikt. Dat willen we absoluut dus niet nog eens meemaken, maar kan je zeggen die leek op de bull terrier en super mooi hondje "

 Oh en Angelaqué mijn teen heeft ook een oepsnest gehad en bij 6 van de 8 pups heb ik zelf het geboortevlies los moeten trekken. dat is niet moeilijk maar ik ben het met Tamara eens zorg dat er iemand bij is met verstand van zaken zodat dit je niet.nog eens gebeurd.

Angelique (gast)

24 juni 2017, 09:43

goedemorgen tamara de da zei dat ze schijnzwanger was en er geen pup inzat, ik reageerde uit mijn eigen gevoel als moeder. We hebben absoluut nooit niet aan dekken gedacht, en ze wordt ook direct geholpen na deze actie als er pups zijn of als ze schijnzwanger is! Dat zal nu ff afwachten zijn. Maar verlies haar nu geen sec uit het oog. Ik weet nu dat ze het alleen niet kan en zal alles uit de kast halen om haar bij te staan en wss een keizersnede als het moet

Daydreamer

24 juni 2017, 09:44
"  Oh en Angelaqué mijn teen heeft ook een oepsnest gehad en bij 6 van de 8 pups heb ik zelf het geboortevlies los moeten trekken. dat is niet moeilijk maar ik ben het met Tamara eens zorg dat er iemand bij is met verstand van zaken zodat dit je niet.nog eens gebeurd. "

 je 'teen' heeft een oepsnest gehad?

Liz

24 juni 2017, 09:45
" nori aangzien ze al een lpup heeft gehad maar helaas overleden , en de da toen zei dat ze schijnzwanger was, en dus doe dat ze moe was niet het vlies heeft opengelikt is het gestikt. Dat willen we absoluut dus niet nog eens meemaken, maar kan je zeggen die leek op de bull terrier en super mooi hondje "

 Waarom heb je haar toen niet gesteriliseerd?

Angelique (gast)

24 juni 2017, 09:45

nori dank je en zoals ik al zei tegen tamara ik verlies er nu niet een sec uit het oog. Alles doe ik om haar te helpen

Angelique (gast)

24 juni 2017, 09:49

liz je hebt gelijk maar kan nu excusses verzinnen en dat doe ik niet, zo steek ik niet in elkaar maar is er toen niet van gekomen. En nooit meer bij stil gestaan

Dutchshepherdteam

24 juni 2017, 14:30

Jeetje,   een stomme fout inderdaad, en het was dus héél makkelijk te voorkomen geweest als je had opgelet, maar ik begrijp dat je er niet bij was met je gedachten. Engelse bulldoggen kunnen vaak niet op een natuurlijke wijze bevallen, kunnen zelfs sterven als dit wel gebeurd. Ik hoop echt van harte dat ze niet zwanger is, en je haar zo snel mogelijk laat steriliseren. 

Angelique (gast)

24 juni 2017, 15:24

ja pascal idd en hopen idd dat de foto van gister gelijk heeft, maar ben ik niet zeker van. Dus gaan over anderhalve week weer heen. En micht ze dus zwanger zijn dan kies ik toch voor een keizersnede en als het gelijk kan dan ook laten helpen. Maar of dat gelijk kan is nog maar de vraag. 

Angelique (gast)

28 juni 2017, 21:55

update over ziva, net naar de da geweest inliop spreekuur. Ze had slijm verloren om 18.00 uur en helijk gebeld kon komen. Hij heeft gevoeld en 99%drachtig. Nu de temp elke dag twee keer nemen en afwachten want dan is ze vandaag 57 dagen drachtig. Omdat ze al een pup heeft gehad mag ze het alleen proberen met instructies en is het er na 1 min tussen de weeën nog niet na een 30 min dan komen en gaan ze de helpen

Heleengoedgekeurde fokker

28 juni 2017, 22:44

Hebben ze niet ff een echo gemaakt dan ?

Succes in elk geval!

Angelique (gast)

28 juni 2017, 23:54

nee was inloop spreekuur en dan doen ze dat niet, maar deze arts een andere dan waar ik in eerste instantie was, en waar de foto is genomen, kon het voelen. Maar die ene procent is dus twijfel, maar slaap vanaf nu bij haar en spoed nr naast me. Ze zijn op de hoogte en mijn twijfel en bezorgheid was dus waar. Wss is de rontgenapratuur niet up to date waar ik was of was er dus geen botvorming nog te zien zat nl op het randje. Maar moet 2 mei aanhouden dus vanaf morgen tot dag 65 in de gaten houden. Elke dag 2 x temp en kan bellen als ik wil en gaan wanneer ik wil. 

Kees

28 juni 2017, 23:58

Succes hoor. 

bente

29 juni 2017, 00:23

Succes dan maar.. heb je al de nodige spulletjes in huis?

Heleengoedgekeurde fokker

29 juni 2017, 06:56
" nee was inloop spreekuur en dan doen ze dat niet, maar deze arts een andere dan waar ik in eerste instantie was, en waar de foto is genomen, kon het voelen. Maar die ene procent is dus twijfel, maar slaap vanaf nu bij haar en spoed nr naast me. Ze zijn op de hoogte en mijn twijfel en bezorgheid was dus waar. Wss is de rontgenapratuur niet up to date waar ik was of was er dus geen botvorming nog te zien zat nl op het randje. Maar moet 2 mei aanhouden dus vanaf morgen tot dag 65 in de gaten houden. Elke dag 2 x temp en kan bellen als ik wil en gaan wanneer ik wil.  "

 Ohh dat zou ze hier niets uitmaken ,is zo gebeurd door een beetje kundige echo kijker ,

Maar laat je niet gek maken door allerlei enge verhalen ,rust in je zelf en je hond is zo belangrijk bij een bevalling ,Ze zal ruim genoeg zijn ,is immers al eens bevallen ,hang je niet op aan die thermometer ,maar kijk gewoon naar veranderingen in je hond .

En fijn dat je terecht kan bij de dierenarts.

Sterkte de komende dagen .

Angelique (gast)

29 juni 2017, 08:25

dank je heleen nee doen we niet al hoor je heel veel verhalen maar alles voor ziva en zo goed mogelijk , hou jullie op de hoogte

Angelique (gast)

29 juni 2017, 08:28

ja bente vanmiddag wordt alles gebracht en alchol en garen handschoentjes en handdoeken zijn er. Alleen puppymelk nog halen en ga zo nog een uurtje slapen want de hele nacht geen oog dicht gedaan. Alleen maar malen deed ik

Sheltieduo_

29 juni 2017, 08:52

Dat die eerste zichzelf dierenarts mag noemen ... jeetje. 

Veel succes !

Angelique (gast)

30 juni 2017, 11:03

nou we komen net terug van de dierenarts en die heeft vier pups geteld, dus ze zit op dag 59 

angelique

30 juni 2017, 11:50

"  ik heb t net gegoogled waren best veel afbeeldingen van en ik vind het niet lelijk maar t is niet plat en niet gebold zoals bij de ouders t is bijna weer n normale Honden neus.

 

en juist die typische neus kenmerken vind ik mooi bij de twee rassen.  "

 

angelique

30 juni 2017, 11:52

Hallo heb me zelf geregistreerd en op de foto zie je papa en mama want ze is dus 59 dagen en draagt vier pups iedereen bedankt voor alle info en hou jullie op de hoogte.

angelique

30 juni 2017, 11:59

" Dat die eerste zichzelf dierenarts mag noemen ... jeetje. 

Veel succes ! "

 

Idd die dierenarts gaan we vandaag nog bezoeken en vertellen dat er vier pups onderweg zijn, want als ik me eigen intuitie niet had gevolgd hadden er rare dingen kunnen gebeuren en me meisje mss kwijt kunnen raken

Sheltieduo_

30 juni 2017, 12:53
"  Idd die dierenarts gaan we vandaag nog bezoeken en vertellen dat er vier pups onderweg zijn, want als ik me eigen intuitie niet had gevolgd hadden er rare dingen kunnen gebeuren en me meisje mss kwijt kunnen raken "

Dierenarts kan altijd een foutje maken, maar lijkt me basis kennis te weten dat de rx te vroeg genomen is geweest (de eerste). Als dierenarts hoor je zon dingen te weten. Goed dat je voor tweede opinie gegaan bent! Succes!

Heleengoedgekeurde fokker

30 juni 2017, 17:06

Wat een leuke bullen heb je ,

Nogmaals succes hoor !

" Mijn god. Een bullterrier kruisen met een engelse bulldog? Waar ben je aan begonnen... je had beter direct naar de dierenarts kunnen gaan om de boel weg te laten halen, hier wordt niemand gelukkig van. Zoek alsjeblieft contact met een goed dierenziekenhuis, beide rassen kunnen nog wel eens moeite hebben met bevallen en een keizersnede is dan vaak noodzakelijk. "

 ff chillen hanna,  ja de ts is dom geweest. Maar ze heeft nog geen idee of er pups in zitten.  En steriliseren tijdens de loopsheid doet geen enkele dierenarts. 

" Mijn god. Een bullterrier kruisen met een engelse bulldog? Waar ben je aan begonnen... je had beter direct naar de dierenarts kunnen gaan om de boel weg te laten halen, hier wordt niemand gelukkig van. Zoek alsjeblieft contact met een goed dierenziekenhuis, beide rassen kunnen nog wel eens moeite hebben met bevallen en een keizersnede is dan vaak noodzakelijk. "

 ff chillen hanna,  ja de ts is dom geweest. Maar ze heeft nog geen idee of er pups in zitten.  En steriliseren tijdens de loopsheid doet geen enkele dierenarts. 

"  ff chillen hanna,  ja de ts is dom geweest. Maar ze heeft nog geen idee of er pups in zitten.  En steriliseren tijdens de loopsheid doet geen enkele dierenarts.  "

 Er zijn 4 pups geteld....

bente

30 juni 2017, 22:58
"  ff chillen hanna,  ja de ts is dom geweest. Maar ze heeft nog geen idee of er pups in zitten.  En steriliseren tijdens de loopsheid doet geen enkele dierenarts.  "

 Waar lees jij dat ze daaneeft dat de hond moet steriliseren? 

angelique

2 juli 2017, 11:15

" Wat een leuke bullen heb je ,

Nogmaals succes hoor ! "

 

Dank je heleen en ze is nu 61 dagen en gaat goed. Slaapt veel en eet kleine porties temp is nog stabiel

angelique

2 juli 2017, 11:17

"  Er zijn 4 pups geteld.... "

 

Ja en alles gaat goed ze is nu 61 dagen en alles is oke, en commentaar heeft niemand wat aan het is nu eenmaal zo. Het gezegde ongelukje zit in een klein hoekje is hier dus van toepassing. En me hoofd stond er niet naar als je de rest had gelezen!!!! Daarom nu alles voor me hond

Lees ook

^