Deense dog

38 reacties · pagina 2 van 2

UkkePuck

21 april 2017, 13:15
" hey,
Heb een schat van een Duitse dog, nu 1 jaar en bijna 3 maanden oud.
Ben tot nu toe naar onze dierenarts geweest waar we met al onze poesjes gaan, maar denk niet dat ze echt veel van Duitse doggen kent. Is er iemand die mij hiermee kan helpen. Woon in Antwerpen en zou mij toch beter voelen als ik raad kan vragen aan iemand die er iets meer van kent. Het is een lieve reus en zou bvb al gewoon eens willen weten hoeveel hij weegt. 
Groetjes "

 http://www.hondenpage.com/hondenforum/215447/duitse-dog.php

 

Hoi, je hebt hier een topic over lopen.

Over het wegen, daarvoor kun je gewoon naar de dierenarts gaan. In veel dierenzaken hebben ze ook wel een weegschaal staan.

" Daarbij struikel ik wel even over je je zin hij drinkt en plast veel......Duitse doggen staan bekend dat het zuipers zijn....dus geen wonder dat hij dan veel moet plassen. Overigens meerdere molloser rassen staan daar om bekend....ook de Bullmastiff die zuipen ook hun drinkensbak in 1x leeg.... "

 Wat een raar verhaal, hier twee molossers, die drinken helemaal niet zo veel en zijn geen zuipers....ligt aan wat voor voer je geeft.

idefixke (gast)

21 april 2017, 14:32

bedankt om te reageren,

oppakken zal inderdaad niet gaan, denk dat hij tussen de 70 en 80 kg weegt. Heb al op internet aan het zoeken geweest, maar geraak niet wijzer. Verder zoeken maar. Heb deze dierenarts nog niet zolang, vind haar tot nu toe wel ok, maar na 40 jaar bij de perfecte te gaan is het wel moeilijk zoeken. Heb er al enkele afgedaan en was daar helemaal niet tevreden.

groetjes

Null

gewijzigd 21 april 2017, 16:07

Als je wilt weten hoeveel hij weegt, stap je toch gewoon ergens een dierenarts binnen? Ik heb er nog geen een gezien die niet zo'n grote weegschaal in de wachtruimte heeft. Daar kunnen ze gewoon zelf op gaan staan. En anders even bellen naar een dierenarts in de buurt, of ze zo'n weegschaal hebben. Mijn huidige dierenarts kent mijn ras ook niet, buiten dat ze vroeger geen staart hadden vanwege het couperen. Ik ga dus altijd voor advies naar een fokker in de buurt, of een facebook groep voor mensen met hetzelfde ras.

bente

21 april 2017, 16:32

Zo te zien heb je je niet goed ingelezen. Ten eerste heb je de naam fout, maar met jou velen dus.. Ten tweede heb je niet gekeken naar broodfok, de site ziet er niet uit en schreeuwt broodfok! Zielig voor de hondjes maar wel je eigen schuld. Volgende keer beter inlezen!

 

Veel sterkte met je hondje en fijn dat je dit wel online zet.

Cindy & Co

24 april 2017, 13:34
" Misschien even de hond optillen en op weegschaal gaan staan.
Dan weet je dat toch al. Vind het raar dat DA niets of weinig van duitse dog kent, misschien wordt je op internet wat wijzer.
Je kan ook op internet zoeken naar DA en dan even bellen. Succes "

 Euhm, onze Blue weegt zo ongeveer een 70 kg. Dat til je niet eventjes op. Hahahaha! Jij hebt duidelijk thuis een kleiner ras. En ja, dan ben je dat niet gewoon natuurlijk.

Cindy & Co

24 april 2017, 13:35
" Als je wilt weten hoeveel hij weegt, stap je toch gewoon ergens een dierenarts binnen? Ik heb er nog geen een gezien die niet zo'n grote weegschaal in de wachtruimte heeft. Daar kunnen ze gewoon zelf op gaan staan. En anders even bellen naar een dierenarts in de buurt, of ze zo'n weegschaal hebben. Mijn huidige dierenarts kent mijn ras ook niet, buiten dat ze vroeger geen staart hadden vanwege het couperen. Ik ga dus altijd voor advies naar een fokker in de buurt, of een facebook groep voor mensen met hetzelfde ras. "

 Mijn DA heeft zich speciaal ingelezen in de Spaanse galgo en de bijhorende 'ziektes' e.d. omdat wij er eentje hebben gered uit Spanje.

Fijnste DA ooit!

Brigitte

24 april 2017, 18:00

Juist, had weer te snel gelezen en dacht 3 maanden ;-)

Saskia & Duke

24 april 2017, 18:10

" bedankt om te reageren,

oppakken zal inderdaad niet gaan, denk dat hij tussen de 70 en 80 kg weegt. Heb al op internet aan het zoeken geweest, maar geraak niet wijzer. Verder zoeken maar. Heb deze dierenarts nog niet zolang, vind haar tot nu toe wel ok, maar na 40 jaar bij de perfecte te gaan is het wel moeilijk zoeken. Heb er al enkele afgedaan en was daar helemaal niet tevreden.

groetjes "

 



Je zou beter een eigen topic openen :-)
Mensen vallen er nu over dat je een hond uit de broodfok zou hebben gekocht die er nu niet meer is, terwijl je er een dierenarts voor zoekt.... ;-)

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^