Doris, mijn havanezer van 2 jaar oud is al sinds 5 dagen haar stem kwijt. En gisteren merkte ik, dat ze haar bek niet ver genoeg kon of wilde openen om een wortel aan te pakken.
Vanochtend naar de dierenarts geweest en die kreeg met moeite de bek een klein stukje open. Net ver genoeg om te zien dat het gebit en de tong oké zijn, maar niet om verder te kijken. Heb nu voor een paar dagen ontstekingsremmers mee gekregen en als dat niet helpt moet ze volgende week terugkomen en dan gaan ze haar onder narcose brengen om goed in haar bek/keel te kunnen kijken.
Ze maakt verder niet echt een zieke indruk, al is ze wat aanhankelijker dan normaal. Maar ze eet en drinkt goed. (moet haar van de dierenarts wel even zacht voedsel gaan geven) Rent ook samen met de andere honden door de tuin. Speeltjes pakt ze dan weer niet, nu.
Beetje vreemde combinatie van symptomen dus, die nu al 5 dagen duren en waarin ook nog geen enkele vooruitgang te bespeuren is. Misschien iemand hier een idee, wat het kan zijn?


Reageren
