Een paar dagen verder en filmpjes gemaakt met de nieuwe camera.
Nu is het heel duidelijk dat ze allebei moeite hebben met alleen thuis zijn. In het begin zijn ze met de voerspeeltjes bezig. Als ze daar mee klaar zijn verdwijnt Terry naar de gang. Kira ligt veel in een bench, maar gaat ook weleens de gang in en wil daarbij regelmatig even piepen. Ook Terry hoor je weleens piepen.
Het zijn echter vlagen van onrust. De meeste tijd is het stil en ligt Kira rustig in een bench. Gisteren heb ik de camera in de gang gezet om te kijken wat Terry uitspookt in de gang. Hij ligt voornamelijk bij de voordeur of tegen de vitrine tegenover de deur.
Soms gaat Terry even naar de woonkamer en gaat daar dan even blaffen. Daarbij stoot hij met zijn rug tegen de onderkant van de salontafel. Waarom hij dat doet is me een raadsel. Dat doet hij ook waar ik bij zit en blaft daar binnensmonds ook bij. Later sprong hij op de bank ging blaffen en daarna op de bank omrollen.
Af en toe wordt er gegaapt en Terry schudde zich een keer uit, maar meer stress kon ik niet echt ontdekken. Af en toe gingen ze dan weer even verder met de voerspeeltjes, dus ze eten dan wel.
Gisteren ben ik ook weer eens gaan wandelen. Terry laat met balletje gooien de bal regelmatig liggen en ik kan de bal niet meer gebruiken als afleiding voor een andere hond. Hij laat de bal dan liggen om de andere hond uit te kafferen.
De reactie op de wandeling was positief. Ze waren blij even wat anders te doen en er werd overal aan gesnuffeld en gedaan. Ik wil nu gaan proberen om langzaam het wandelen weer op te bouwen. Om de dag een wandeling of fietsen en de andere dagen balletje gooien en frisbees gooien. Eens kijken of hij dan weer in huis gaat plassen. Nu zit ik alleen weer even met gekrabbel aan de muren in de gang. Het is erg kort 2 a 3 krabbels en dan is het weer klaar.
Met andere honden is Terry nog steeds luidruchtig, maar niet naar alle honden. Met wandelen ging het alleen in de eigen straat niet geweldig, maar verder ging het verbazend goed.
grt Manja