" Mee eens Santa maar kennelijk gaat er iets mis waardoor deze hond er wel in slaagt. "
En dus moeten de baasjes in kwestie hier véél meer bovenop zitten.
Als je iets leuk vindt als ie pup is, dan doet ie het hoogstwaarschijnlijk ook nog als ie volwassen is. En zie het dan maar eens af te leren.
Maar goed, ik weet natuurlijk niet of mijn vermoeden -wat ik in mijn vorige bericht uitsprak- ook klopt. Dat idee heb ik vooral, dus misschien zit ik wel helemaal mis wat dat betreft.
Mellow zal ook niet dood neervallen als ze mijn boterham met jam jat, het hoeft inderdaad niet alleen maar om gevaarlijke dingen te gaan.
Dit is gewoon MIJN boterham, die eet IK op. Gezellig als je naast me ligt, maar ga je stukken brood uit mijn mond halen, dan is het heel snel gedaan met op de bank liggen als ik eet.
De hond van mijn ouders is ook vrij erg wat dat betreft, die kijkt gewoon het eten uit je mond, likt de kruimeltjes op. Maar dit doet ze dus voornamelijk bij mijn vader. Dikke buik, dus ze kan met haar voorpootjes op zijn buik staan en zodoende even lekker 'stofzuigen'.
Hij geeft haar ook regelmatig wat, dus het feit dat zij zo bedelt komt puur door hem.
Ik wil geen bedelende, jattende hond. Zoals ik al zei ben ik vrij makkelijk, maar ik heb wel mijn grenzen. En de grenzen die de hond van TS overgaat, daar is Mellow nog niet eens in de buurt geweest (en ze heeft toen ze klein was haar kostje zelf bij elkaar moeten scharrelen, dus honger heeft ze wel gekend).