Christabella Maria Martinez
Ik loop een rondje om hun heen "zo dus vertel me eens wat meer over jullie" zeg ik dan terwijl ik het rondje om hun heen loop.
Tijdens dat rondje had ik snel kunnen zien wie van hun de sleutel had.
"Blijf staan "snauwt een van de twee, precies degen die ik moest hebben.
Ik kijk hem aan " het is zo sexy als je zo boos word " zeg ik dan met een glimlach, ik zet een paar stappen dichterbij.. Van binnen moest ik kotsen.
Ik ga met mijn vinger over zijn arm "je bent vast heel gespierd, mag ik je armen voelen ?" Ga ik dan door, ik houd even zijn arm vast.
En dan kijk ik naar de ander "mag ik jouw spieren ook voelen zeg ik dan.
Al snel heb ik ook zijn arm vast en liggen de sleutels op de grond, ik trap ze onopvallend naar Alice toe.
Ha ! Sukkels, ik was niet eens goed in flirten.. Kennelijk wel beter als mijn leven er vanaf hing anders kwam er niet meer uit als "houd jij ook zo van aardappels?" Bijvoorbeeld.
Opeens borrelt er woede in me op, de twee mannen zakken gepijnigd op de grond.
Ze kreunen en kunnen niet meer bewegen van de pijn, ik had geen idee wat ik deed "nu Alice nu !" Roep ik dan.
Alice ontgrendeld haar deur en gooit dan snel de sleutels naar Lydia.