Deze orpg gaat over twee meiden die magische krachten gaan ontwikkelen, zelf weten ze nog niet dat ze dit hebben en ze zullen er in de loop van het verhaal achter komen. Intussen zitten ze op een van de beste talentscholen die gelegen is aan de drukke kust van California. De twee meiden konden elkaar nog niet, ze worden samen in een villa gezet met twee jongens. (per ongeluk is het vorige topic verwijdert dus helaas mist er een deel van het verhaal)
Lauren :
Naam: Austin Miller
Leeftijd: Negentien - 12 september 1995 te Londen, Engeland
Nationaliteit: Engels
Talenten: Zang en hiphop
Uiterlijk: Austin is een blanke jongen met een paar prachtige groene ogen. Hij heeft korte, bruine haren waar hij meestal iets van gel in doet. Zijn figuur is niet mis, integendeel. Vele meisjes vallen voor zijn gespierd figuur.


Innerlijk: Austin is een vrolijke jongen en staat over het algemeen positief in het leven. Een glimlach weet hij bij anderen meestal wel op hun gezichten te toveren. Hij houdt van gezelligheid en is een sociale jongen.
Hij is liefhebbend en bezorgd naar de mensen toe die hij dichtbij hem staan. Hij kan aardig door het lint gaan als je hem iets flikt of iemand anders waar hij om geeft. Dan komt de woeste wolf pas echt in hem los. Austin is beleefd, aangezien hij daar wel veel met zijn opvoeding mee heeft gekregen, maar soms komt er een scheldwoord uit zijn mond gefloept.
Hij heeft nog niet zoveel meisjes gehad. Op dit moment denkt hij niet aan een relatie, alhoewel hij er soms wel naar verlangd. Maar hij weet al dat het binnen de kortste keren toch wel weer fout gaat. Dat is gebleken toen hij in een relatie zat met Sasha Pieterse. Daar had hij een paar maanden een depri van overgehouden, maar daar is hij ondertussen al volledig over.
Hij wilt gewoon plezier hebben en lol maken. Je kan hem als geen ander goed vertrouwen. Hij houdt het voor zichzelf als je dat liever wilt. Soms ziet hij dingen door een iets te rozige bril, hij maakt er vaak een feestje van. Niet feesten is niet geleefd, is zijn motto.
Geschiedenis: Na de dood van zijn moeder, heeft zijn vader Felix het erg moeilijk gehad. Hij kreeg hulp van vrienden, want in zijn eentje redde hij het niet. Daarnaast had hij ook nog een zoon die hij moest opvoedde. Deels nam een huishoudster dit over van hem. Felix is na drie jaar eindelijk uit zijn deprimerende periode en probeert langzaam alles weer op te bouwen.
Aangezien zijn vader lang geen aandacht aan Austin heeft besteed, besluit zijn vader het contact met zijn zoon op te nemen. Echter loopt dit niet helemaal soepel, Austin is al zeventien jaar en heeft zijn eigen willetje ontwikkelt. Zijn vader houdt een goed gesprek met hem, maar dit heeft ook geen invloed op hem. Foto’s van hem op feesten verschijnen op internet en ten einde raad besluit hij Austin naar Australië te sturen, naar de Familie van Rose.
Austin ontmoet het nichtje van zijn moeder, genaamd Sasha Pieterse. Ze maken al snel een praatje en het klikt erg goed tussen hen twee. Het loopt uit op een relatie, die ze echter wel geheim houden. Aangezien ze eigenlijk familie zijn, is het een schande om een relatie aan te gaan. Austin wilt liever wel dat ze weten hoeveel hij van haar houdt, maar Sasha smeekt hem om te zwijgen. Echter kan Austin hier niet mee leven en keert hij terug naar Engeland. Hij laat enkel alleen een briefje achter voor Sasha.
Als Austin terug komt, is hij erg verandert. Zwijgzamer en rustiger. Na een paar maanden lijkt hij helemaal weer de oude. De vrolijke, spontane jongen die je rond ziet lopen met een brede glimlach op zijn gezicht. Hij is over zijn verdriet heen.
Thuissituatie: Austin woont nog steeds bij zijn vader thuis.
Extra: In zijn vrije tijd gaat Austin vaak naar een skatepark om te skateboarden. Daarnaast kan hij redelijk goed gitaar spelen.
Naam: Alice April Anderson
Leeftijd: Achttien – 2 april 1996 te Milaan, Italië
Nationaliteit: Italiaans
Talenten: Ballet/jazz/modern en piano
Uiterlijk: Alice is gezegend met lange blonde haren waar een golf in zit, mooie blauwe ogen die voor haar spreken, mooie volle lippen en een mooi, smal gezichtje. Haar uiterlijk geeft al weg dat ze uit een warm land komt, vooral door haar zijdezachte, licht gekleurde huid. Om haar uiterlijk zit Alice nooit heel veel in, ze weet dat ze er niet heel verkeerd uitziet, maar arrogant is ze niet. Haar ogen spreken voor haar, zonder dat ze haar lippen hoeft te bewegen, weten mensen meestal al wat ze wilt gaan zeggen of juist niet wilt zeggen. Wederom zijn haar ogen ook haar lokmiddel voor de jongens. Met haar smalle figuur en lengte van 1.66, is ze niet een heel klein meisje. Ze is blij met haar lengte en draagt af en toe pumps. Als ze lacht, komen er kuiltjes in haar wangen en sprankelen haar ogen.


Innerlijk: Nieuwsgierigheid is een van de dingen die tot Alice behoort. Alice is een nieuwsgierig aagje en wil alles van iedereen te weten komen. Vanaf haar jonge jaren was ze al nieuwsgierig naar de nieuwe dingen in de wereld, naar de nieuwe mensen en naar de informatie die over de straten gingen. Haar oogjes en oren stonden toen dus ook al open, en dat is nu nog steeds zo. Ze is en blijft een nieuwsgierig aagje, maar over haar eigen leven is het mysterieus. Alice wil alles weten van de andere, maar zelf is ze nogal gesloten. Vragen over haar leven wijst ze wederom dan ook af en praat er over heen. Het blijft voor veel mensen een raadsel wie Alice werkelijk is, ze blijft een geheimzinnig wezen voor de rest.
Hoewel Alice een geheim op wandelende pootjes is, is ze heel sociaal en vrolijk. Ze is altijd druk, gezellig en aanwezig – je zult haar zelden op de achtergrond zien staan. Alice hoeft vaak maar te glimlachen en ze heeft al wat ze wilt, maar ze heeft ook een uithoudingsvermogen en werkt hard voor wat ze wilt, maar altijd met een glimlach op. Een verdrietige uitdrukking zal je niet gauw bij haar ontdekken. Enkele redenen daarvan is dat Alice een masker draagt, wederom om niet te tonen wie ze echt is, wie de echte Alice April Anderson is. Doordat ze niet veel over haarzelf los laat, wordt ze af en toe als schijnheilig of het tegen over gestelde, als een heiligboontje beschreven. Alhoewel Alice dit niet geweldig vindt om te horen, doet het haar mentaal of fysiek totaal niets. Ze weet dat mensen wel eens negatief over haar denken, maar het maakt haar niet uit.
Achter het masker, achter de andere ‘ik’ van Alice, zit een stil en vriendelijk meisje. Een meisje wat niet tegen kritiek kan en hierom vaak werd geplaagd of zelfs gepest. De andere kant van Alice is de kwetsbare kant, de kant die dingen heeft meegemaakt die ze wil vergeten. Die ze uit haar gedachten en herinneringen wilt bannen. Deze kant van Alice ziet haast niemand, ze verbergt het kosten wat kost voor de andere mensen. Ze is in haar jonge levensjaren al genoeg het ‘zwakke’ meisje geweest en dat wil ze niet meer. Af en toe komt deze kant van haar nog opzetten en dan rollen de tranen door een kleine opmerking al over haar zachte wangen heen. Het is een heel kwetsbaar meisje, maar dit verbergt ze voor de buitenwereld. Met een reactie kun je haar kwetsen, maar ze zal dit niet aan je laten zien en enkel je een felle reactie terug geven – om haar werkelijke gevoel te verbergen wat ze op dat moment voelt.
Haar gevoelens uit ze dus enkel in de vorm van felle reacties, druk zijn en lachen. De schoonheid kan snel een glimlach op haar gezicht toveren als het moeilijk is, maar af en toe gaat dat niet. Meestal ontsnapt ze dan aan de situatie, en doet ze de volgende dag weer normaal – of er niets was gebeurt die keer en alsof alles koek en ei is en er geen problemen zijn.
Toch, hoewel Alice af en toe een bitch kan zijn, is ze er altijd voor haar vrienden. Ze kan heel lief zijn, heel zorgzaam en af en toe een waaghals zijn. Ze is ook een meisje dat van nieuwe dingen houdt, uitdagingen. Niets is haar te gek en na een paar glaasjes alcohol doet ze werkelijk alles. Spijt heeft ze in de ochtend wel eens, maar meestal moet ze er alleen om lachen. Ze gaat makkelijk met dingen zoals deze om. Zoenend met een meisje op de foto staan, vindt ze dan ook geen probleem. Bi is ze niet, maar dingen uitproberen vindt ze niet erg en is ze ook niet vies van. Ze leeft immers maar één keer.
Geschiedenis: Dat Alice een makkelijke jeugd heeft gehad, kan je niet zeggen. Haar jeugd was onvoorspelbaar. Alice haar vijf jaar oudere zus werd onverwachts en ongewenst zwanger. Een omgooi in de levens van heel de familie Anderson. Al de aandacht ging naar de oudere zus van Alice en Alice zelf werd buiten gesloten, hoe sterk de band ook was met haar zuster. Alice was te jong voor alles en werd door haar ouders naar haar tante en oom in Rimini gebracht, een klein stadje langs de oostkust van Italië. Haar ouders konden hierdoor de volle aandacht op haar oudere zuster stortten en ze hoefden zich daardoor geen zorgen meer te maken over Alice. Alice maakte dit geheel anders mee en het was een emotionele aanslag op haar. Ze voelde zich buiten gesloten, vergeten en niet gewenst. Haar oudere zus was belangrijker voor haar ouders, dan haarzelf. Haar tante en oom had ze hooguit met Kerstmis gezien, maar meer had ze hun niet gezien en daardoor was dit een grote klap voor Alice. Ze miste haar ouders vreselijk en kon in de eerste maanden alleen maar huilen doordat haar ouders haar hadden ‘verstoten’ en niemand kon haar helpen. Ze was jong en kon ook nergens aan vast houden. Enkel haar kleine knuffeltje waarmee ze dag en nacht was, ze liet hem nooit los. Doordat ze met haar tante en oom niet een hele goede band had en ze hun amper kende, heeft ze haar gevoelens een lange periode niet kunnen uiten en heeft ze die dus opgekropt. Dit is dan ook een groot aandeel waarom Alice niet heel makkelijk over zich zelf wilt praten, ze heeft het immers haast nooit gedaan en weet niet hoe mensen er op reageren als ze dat wel zou doen. Haar tante en oom probeerde het haar zo veel mogelijk naar haar zin te maken, maar Alice was ongelukkig, hoewel ze dit niet liet merken. Ze speelde het ‘perfecte nichtje’ voor haar tante en oom en liet haar zorgen halverwege. Ze is nooit meer terug gekeerd naar haar ouders en heeft amper contact met hun – zelf wilde ze dit. Nadat ze haar zeventiende verjaardag had gevierd, verhuisde ze naar Malibu. Daar kon ze haar eigen leven leidde, maar ze was harder geworden. Niet meer het kwetsbare en ‘zielige’ meisje wat ze voorheen was. Ergens heeft het incident haar goed gedaan, maar het heeft haar ook zo veel pijn gedaan. Ze heeft nog enkele keer contact gehad met haar oudere zus, maar veel is het niet meer. Een goede connectie met haar familie heeft ze dus niet. Het heeft haar mentaal gekwetst, maar er zijn maar heel weinig mensen die dit van haar weten. De meeste verwachten ook niet dat ze zo’n groot en heftig verhaal achter zich heeft liggen, je zou het niet zeggen als je haar in de eerste keer zou zien.
Qua vriendjes heeft Alice er enkele gehad, die maar een paar maanden duurden. Eén relatie heeft iets langer dan een jaar geduurd. Bij de meeste jongens bleef het bij wat geflirt.
Thuissituatie: Alice woont op zichzelf sinds haar zeventiende in Malibu. Ze heeft amper contact met haar ouders en haar oudere zus. Als ze bellen, pakt ze meestal niet op.
Extra: Bij haar tante en oom heeft ze enkele jaren paard gereden, wat ze erg graag deed. Hiermee is ze gestopt doordat ze van haar paard is gevallen en verkeerd is geland - een been gebroken. Sinds dit ongeluk heeft ze aan zichzelf gezworen nooit meer op een paard te zitten, omdat ze denkt dat het haar eigen fout was, terwijl het allemaal sabottage was.
Tessa :
Naam : Christabella Maria Martinez, maar iedereen noemt haar Bella
Leeftijd : 18
Nationaliteit : Spaans
Talenten : Meerdere dansen
Uiterlijk : Bella heeft een licht getinte huid, haar originele haarkleur is donker bruin zoals dat bij de meeste Spaanse mensen het geval is, zelf heeft ze besloten haar, haar rood te verven ze heeft prachtig krullend haar ook al word ze daar zelf nog al eens gek van. Haar ogen hebben een hele aparte kleur bruin. Bella is slank maar heeft wel mooie rondingen, Bella is ook niet al te groot. Ze kan veel kleding hebben met haar lichaam maar ze draagt zelf het liefste makkelijk zittende kleding en niet al te meisjesachtig. (inmiddels weer terug naar bruine haarkleur)

Innerlijk : Bella is een druk en sociaal meisje, ze is vaak vrolijk, lacht graag en zal niet snel boos zijn, maar als ze boos is kan je beter vluchten. Bella stelt zich heel stoer op waardoor mensen vaak denken dat ze erg zelfverzekerd is, maar niets is minder waar ze is erg onzeker zowel over haar uiterlijk als haar dans. Ze is erg hard voor zichzelf en zal nooit snel iets van zichzelf goedkeuren. Ze heeft een luisterend oor waardoor veel mensen vaak dingen aan haar vertellen. Bella houd erg veel van avontuur en gekkigheid, het zal ook nooit saai met haar zijn.
Bella moet niet veel hebben van jongens en vertrouwd zelf al sowieso nooit snel iemand vanwege haar geschiedenis.
Veel mensen denken dat Bella ADHD heeft, door haar drukte, ze heeft zichzelf hier echter nooit op laten testen.
Geschiedenis : Bella is mishandeld door haar vader, toen haar vader eindelijk was weggelopen bij hun begon haar moeder de frustratie op Bella af te richten, ze schold Bella uit met allerlei vreselijke dingen en ze kon ook nooit eens wat goed doen. Bella moest al erg jong volwassen worden omdat ze haar moeder moest verzorgen, haar moeder deed niets meer behalve drinken en haar volschelden.
Thuissituatie : Bella woont nog bij haar moeder.
Extra : Bella is dol op auto’s, motors en surfen. Veel jongens vinden dit heel apart en raar aan haar. Zelf heeft Bella een motor :

Naam : Enrique Emanuel Salvador
Leeftijd : 19
Nationaliteit : Braziliaans
Talenten : Hip hop en acteren
Uiterlijk : Enrique is een redelijk knappe gespierde jongen, zijn ogen hebben een mooie bruine kleur en hij is licht getint, veel meisjes vallen dan ook voor zijn uiterlijk.

Innerlijk : Enrique ziet er altijd stoer uit en veel mensen denken dat hij een kwal is, en een playboy is. Niets is minder waar, Enrique is een goed luisterend oor en erg sociaal hij is vriendelijk tegen iedereen. Zelf wacht hij voor het ene ware meisje, hij hoeft niet de ene na de andere. Enrique houd van grapjes. Hij kookt naast het dansen en acteren heel graag en surft ook graag. Hij is dol op dieren en heeft vaak ook wel een speciale band met ze. Enrique doet veel vrijwilligerswerk, hij helpt vaak bij weeshuizen maar ook vaak bij bejaardentehuizen. Hij is dankbaar voor alles wat hij heeft.
Geschiedenis : Enrique heeft een leuke jeugd gehad, toen hij eenmaal wat ouder was heeft hij al één keer in een film mee gespeeld maar hij wil nog wat meer opgeleid worden voordat hij echt aan groter werk gaat beginnen.
Thuissituatie : woont op zichzelf
Volgorde :
- Alice April Anderson, Lauren
- Enrique Emanuel Salvador, Tessa
- Austin Miller, Lauren
- Christabella Maria Martinez, Tessa
Rooster :



