Ik heb zelf mijn site geheel in eigen beheer. Ik gebruik Dreamweaver (nog een oudere versie CS4, maar hij doet wat die moet doen) en maak vooral gebruik van de simpelste manier van programmeren hierin. Ik heb door de jaren heen wel wat kennis opgedaan van HTML waardoor ik wel als het nodig is de codes van mijn site zo kan aanpassen dat ik bepaalde dingen kan toevoegen... Maar voordeel van dit programma is dat je geen uitgebreide HTML kennis nodig hebt om ermee te beginnen (gaandeweg wil je echter steeds meer dus dan zul je ook je kennis moeten bijspijkeren).
Mijn host is YourHosting en daar ben ik zeer tevreden over! Ze helpen erg goed en snel als er proberen zijn en zijn ook niet bizar duur.
Extraatjes die ik dan nog op mijn site gebruik zijn een apart fotoalbum en gastenboek. Fotoalbum had ik eerst geintegreerd, maar omdat ik zoveel foto's in de albums heb staan vond ik het beter dit uit te besteden. Hiervoor gebruik ik Jalbum (de goedkoopste betaalde versie als ik het goed heb). Gastenboek kan eveneens geintegreerd maar vond ik eigenlijk makkelijker op deze manier, hiervoor gebruik ik Tboek (een tip daarbij, Koekjes.net heb ik zeer slechte ervaringen mee zowel als gebruiker als gast
). Beiden heb ik overigens wel in mijn site verwerkt hoor!
Oh ja en filmpjes zet ik altijd op Youtube (omdat je hier ook toch weer een ander publiek mee bereikt dan, wanneer je kanaal populair genoeg is en je de juiste tags toevoegt), maar plaats ik vervolgens wel vaak weer in berichten en/of teksten op mijn site.