Hoera, Wispa is geslaagd voor haar basiscursus A! Inmiddels vier maanden geleden dat we eraan begonnen, er zat een pauze van 6 weken tussen i.v.m. de zomervakantie. Gisterenavond hadden we examen en ik moet zeggen dat ik behoorlijk zenuwachtig was. Omdat het regende moesten we binnen het examen doen, normaal trainen we buiten op het veld, en we waren hier dus ook nog nooit geweest. Dat maakte het allemaal extra spannend!
Ze is geslaagd met een "voldoende". Ze had twee onvoldoendes op haar rapport, voor het zit-en-blijf (terwijl ik doorloop) en voor het af-en-blijf-1-minuut (in groepsverband, terwijl ik ernaast bleef staan). Liggen vond Wispa enorm spannend (of koud?) en als ik weg liep.. tja, dan moest ze natuurlijk mee. Ik zit er ook pas zes maanden in te stampen dat ze BIJ MIJ MOET BLIJVEN POTDIKKIE! 

Ach, ik ben onwijs trots op mijn witte spook. Van noodgeval met gapende gaten op Facebook naar een vrolijke, zelfverzekerde meid, want dat vind ik het mooist aan haar. Haar uitstraling. Ze heeft hier plezier in en da's duidelijk te zien! Ze was misschien niet de meest gehoorzame hond in onze groep, maar wel de hond die zich over het algemeen het best en rustigst gedroeg tijdens het wachten. Knappe Wispa! Mijn vriend heeft het hele gebeuren gefilmd, dus.. geniet ervan, hihi.



Reageren
























