Dus je bent in ieder geval geen fokker, wat ik ook al vermoedde omdat een fokker graag laat zien wat ie heeft.
En zeker deze hondenpagina's goed zijn om je kennis en kunde tentoon te spreiden.
Fokkers zijn vaak fanatici.
Ik zie een hond op een paard met een poes, maar dat kan ook zomaar een plaatje zijn.
Kennis haal je tegenwoordig, zoals ik ook veel quote, van het internet, google is je beste vriend als je iets zeker wilt weten of een antwoord op een vraag wilt hebben.
Dit soort forums is fun om te discussiëren.
Vroegâh was dat anders, toen er nog geen internet was belde je een bevriende fokker of fokkers en vroeg je ze het hemd van het lijf. Dan kreeg je een fax met info en las je boeken, heel veel boeken. Ging je naar symposia van Kynotrain om deskundigen aan te horen en zo meer.
Je deed een Kynologische Kennis I cursus en degenen met keurmeester aspiraties of iets dergelijks plakten daar nog een KK II cursus en een cursus Exterieur & Beweging aan vast.
Daarom wil ik graag weten met wie ik te maken heb, zeker in deze tijd van mensen die zich verschuilen achter een schuilnaam en zich anders voordoen dan ze misschien zijn.
Das gewoon een nadeel, ouders moeten hun kinderen in de gaten houden dat ze daadwerkelijk met leeftijdgenootjes aan het chatten of mailen zijn en niet met een vies oud pedofiel mannetje of vrouwtje (komt iets minder vaak voor dan mannen maar toch)
Doe es gewoon ouderwets beleefd.
Vertel eens wat over jezelf jôh! "
ik heb helemaal geen schuilnaam.
En zoals je zelf zegt, google is je beste vriend ;)
Dit topic gaat niet over wie ik ben, dus ik hoef hier niet mijn levensverhaal te vertellen lijkt me ;)


Reageren



