Koel jas kopen en ervaringen

15 reacties

Sheltieduo_

27 juli 2014, 19:31 2 doggies

Ik kan je niet helpen want ik heb een hurtta :D

sandra

27 juli 2014, 19:36 3 doggies

ik had voor mijn shih tzus  koelbanden met kristallen maar dat werkte echt niet dus ik heb vorige week voor allebei een hurtha koeljasje gekocht en ik heb het idee dat het zeker werkt normaal kan ik echt maar een klein stukje lopen met de hitte ook met name door de korte snuitjes maar nu heb ik verder gewandeld met de jasjes aan en dat ging echt goed laat ze dan ook nog lekker even in huis aan.

heb ze vorige week ook even meegenomen naar het terras normaal te warm maar met het jasje ging het echt heel erg goed ik ben er tevreden over.

maar ik maak met de warmte ook geen mega lange wandelingen

Verwijder schreef het onderwerp

gewijzigd 2 april 2018, 21:57

Sheltieduo_

27 juli 2014, 19:52 3 doggies

Hier werkt de hurtta vest wel. Heel koel, goede pasvorm,... Ik ben er heel tevreden over 

Verwijder schreef het onderwerp

gewijzigd 2 april 2018, 21:57

Sheltieduo_

gewijzigd 27 juli 2014, 19:58 2 doggies
"  

Misschien komt het omdat de bouv een dikke lange krulvacht heeft "

 Zou kunnen .. Max heeft een dikke ondervacht 

sandra

27 juli 2014, 21:54

Wel zonde dat hét niet wekt hét zon geen goedkope jasjes, 

Het is ook niet zo dat mijn honden echt koud aanvoelen onder de jasjes maar dat zou ook niet gezond zijn

Verwijder schreef het onderwerp

27 juli 2014, 22:55

" Wel zonde dat hét niet wekt hét zon geen goedkope jasjes, 

Het is ook niet zo dat mijn honden echt koud aanvoelen onder de jasjes maar dat zou ook niet gezond zijn "

 



Nee dat klopt.
Maar de jas zelf aan de hond kant is ook niet koud.
Jasje gaat ook terug naar de winkel

mieke

27 juli 2014, 22:58

Hier ook de Hurtta coolcoat, ben er zeer te treden over.

Hannah + Ginny & Winter

28 juli 2014, 00:05 3 doggies

Ik ben zelf heel tevreden over de swamp cooler van ruffwear  woonde jij ook niet in Groningen? Of ben ik nu helemaal in de war  zo wel, dan mag je hem best even proberen hoor! 

Verwijder schreef het onderwerp

28 juli 2014, 09:57

" Ik ben zelf heel tevreden over de swamp cooler van ruffwear  woonde jij ook niet in Groningen? Of ben ik nu helemaal in de war  zo wel, dan mag je hem best even proberen hoor!  "

 



Ja klopt ik woon ook in Groningen.
Maar ik heb geen bouvier maar een herder hahah.

Het is voor vrienden, ik zal hem eens op zoeken op internet.
Toch bedankt! :-D

Sandra, Mecx en Fenne.

28 juli 2014, 10:26 3 doggies

Ik heb gisteren ook die van ruffwear gekocht. 

Ervaringen heb ik er dan ook nog niet mee, maar over ruffwear in het algemeen ben ik super tevreden! 

Hannah + Ginny & Winter

28 juli 2014, 10:44 3 doggies
"  

Ja klopt ik woon ook in Groningen.
Maar ik heb geen bouvier maar een herder hahah.

Het is voor vrienden, ik zal hem eens op zoeken op internet.
Toch bedankt! :-D "

 

Haha oops! 

Verwijder schreef het onderwerp

28 juli 2014, 13:06

"  

Haha oops!  "

 



Maakt niet uit! Heb ze het gezegd. Nouja vrienden en buren hahah.
Ik dacht ik vraag hier wel even voor ze kan nooit geen kwaad

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

28 juli 2014, 13:52 3 doggies

Hier een ruffwear swampcooler en een hyperkewl vest.

 

De swampcooler is wat comfortabeler maar moet wat vaker geactiveert worden. Waarvoor hij niet hoeft te weken dus handig ook voor onderweg.

De hyperkewl blijft lang koel maar moet wel echt wat minuten weken. De model is minder comfortalen van de ene zijde gaat een flap onderlangs naar de andere kant welke ook water heeft opgezogen vooral bij jonge honden maakt dit ze wat onstabieler op de poten. Die gebruik ik dus alleen als Sadi gekoeld moet worden en kan blijven liggen, voor in de auto of tijdens een ronde met warmer weer e.d. geef ik sterk de voorkeur aan de swampcooler.

 

Verder blijft het wel natuurlijk dat je in de gaten moet houden wanneer je hond weer rustig is, vest af doen, evengoed als dat een vest koelt ben ik van mening dat het ook onderkoeling kan veroorzaken bij verkeerd gebruik.

^