Wat Sandra, Mecx en Fenne. deed

In het forum
Onderwerpen waarin Sandra, Mecx en Fenne. schreef
Evenementen · laatste reactie van Tiffani & Pepper · 11 mei 2015
Pagina 1 2 … 5 6
178
Overig · laatste reactie van Lucho · 26 sep 2017
Pagina 1 2 3 4
113
Herplaatsers · laatste reactie van Roedel van het noorderlicht · 10 nov 2015
Pagina 1 2 3
80
Puppy aanschaffen · laatste reactie van S met L&B, † Bifi · 26 apr 2015
14
Opvoeding puppy · laatste reactie van Ziva < 3 · 22 apr 2015
12
Vraag en aanbod · laatste reactie van Nikki & Jet · 26 apr 2015
13
Opvoeding puppy · laatste reactie van Marijke · 18 apr 2015
12
Opvoeding puppy · laatste reactie van Esther & Luna · 7 mei 2015
18
Alle onderwerpen van Sandra, Mecx en Fenne. ›
Alle 112 foto’s van Sandra, Mecx en Fenne. ›

Log in om een krabbel achter te laten.

Ineke & Remy · 14 jan 2014

Hoi! Ik las je reactie op het hondenforum over de teckel: eens maar nooit meer... Waarom zou je niet meer voor een teckel gaan? Ik heb belangstelling voor een ruwharige teckel en ben me aan het orienteren of het ras bij ons past. Vandaar mijn vraag!

En pas nu valt het kwartje x'D Ik denk al....mecx... Die naam heb ik eerder gehoord, maar ik weet niet meer waarvan! :') haha :D Ben al druk bezig met de foto's :D

Eline, Gruul en Thalia · 12 sep 2013

Misschien is dit zo iets handiger. Niels moet volgende week dinsdag tot en met donderdag werken. We zouden eventueel wel zaterdag of zondag kunnen. OF vrijdag in de ochtend vroege middag. Ik moet dan vanaf 16:00 uur weer werken. Is dat degene bij Weert? Dat is voor ons nog zo'n 50 minuten rijden. IS misschien iets te veel van het goede. Liefs!

^