Eerder heb ik hier algeschreven over de moeizame band tussen mijn labrador Bobb yen mij.
De 'klik' is er nog altijd niet van mijn kant dan.
Bobby is mijn 2e hond en met mijn 1e labrador was het gevoel er vanaf dag een tot op het laatst.
Bobby kwam overigens pas na jaren nadat nadat mijn 1e lab er niet meer was.
Ik weet niet wat het is, ben altijd een kattemens geweest en merk dat ik vooral honden van anderen leuk vind maar thuis is een ander verhaal geworden.
Bobby is nu 1 jaar en 5 maanden bij ons en het vlotte niet met zindelijk maken, soms plast hij nog in huis en het echte hondse irriteerd me helaas.
Bobby is een goedzak verder, echter merk ik aan mezelf dat ik er niet meer tegen kan...
Waar ik tegen aan loop is eerlijk gezegd, zijn overenthousiasme, lompheid, opgewonden mbt andere honden of mensen, zijn gulzigheid naar eten, het vele schoonmaken, irritatie waneer hij niet luisterd, de geur soms dus wassen en spuiten met allerlei huissprays komt vaak voor maar ook as ik bv naar de kast loop en bobby opspringt omdat hij denkt dat hij wat te eten krijgt terwijl hij net heeft gehad vind ik mateloos vervelend.
Straks gaan we bbq en met bezoek en dan moet en zal hij erbij willen en begint dan t piepen en hijgen en als ik zeg van sst dan stopt hij opzich wel maar goed.
Met mijn kat heb ik dit totaal niet, ik hou van het rustige, sierlijke zeg maar, de manier waarop elk brokje wordt gekauwd en nooit iets omgooit e haar behoefte altijd netjes in het bos achter doet om rustig haar ongedwongen gang te gaan.
Mijn zoon is gek met bobby en mijn man kan het opzich meestal goed met hem vinden.
Herplaatsen zou ik mijn zoon niet aan kunnen doen alleen voor hem.
Maar ik voel me niet prettig in mij eigen huis en begrijp ook niet waarom ik dit niet met mijn eerste hond had, hoewel hij vergeleken met bobby een 'modelhond' was.
Cursus spel en speuren om de band onderling te versterken heeft tot nu toe niks geholpen.
Weet echt niet meer wat te doen?
Weet dat het hard klinkt maar denk niet dt k en hondemenmens ben.
Kan me nog herinneren dat ik als kind ergens wa en er en hond was die steeds in mijn gezicht hijg en ik dat nou zo irritant vond net als likken aan het kruis bv.
Sinds ik bobby heb is dit allemaal versterkt want vind andere honden ook 'minder leuk' en waardeer katten des te meer.
Valt hier mee om te gaan in 1 huis?



3 doggies






.heb hier een paard dat me bloed;zweet en tranen heeft bezorgd, zij was ook totaal anders dan mijn vorige.echter na 10 jaar heb ik een uitstekende band met haar,al blijft ze nog minder leuke kantjes hebben.






