Ik ga ook hondloos, is veel te veel stress voor Odi ;)
Ik ga ook hondloos, is veel te veel stress voor Odi ;)
" />
" /> " Maar loopt met 2 vrouwen en 2 Goldens ![]()
en een tas om voor mn camera
Ik ga ook hondloos, is veel te veel stress voor Odi 
Net een mail gehad van dock diving....
het wordt vroeg op pad Angelique!!!!
Net een mail gehad van dock diving....
het wordt vroeg op pad Angelique!!!!
"
kan je me sturen hoe vroeg je wilt gaan rijden? Ik zit namelijk ff met mn vervoer... Leuk! Dan zie ik je daar misschien ;)
Ik denk rond half 7 ![]()
Dan zijn we er rond 9 uur... en dat is een uur voordat dock diving begint.
Ik ga waarschijnlijk zaterdag , Max kijkt niet op van zo'n drukte heerlijk :D wie komt er ook zaterdag?
Ik denk rond half 7 ![]()
Dan zijn we er rond 9 uur... en dat is een uur voordat dock diving begint.
"
Dit jaar sla ik 'm over.
nu drie jaar achter elkaar geweest, dit jaar gekozen voor een windhonden wandeling/meeting achting gebeuren.
Veel plezier allen!
"Dat klopt... maar wij moeten voor de dock diving voor 10u aanwezig zijn, vandaar.
We krijgen om 10u uitleg.
"/> wie komt er ook zaterdag? "Ik met Diva
" /> "Dat klopt... maar wij moeten voor de dock diving voor 10u aanwezig zijn, vandaar.
We krijgen om 10u uitleg.
"
Wij gaan op zondag 
Hebben meer van jullie de Royal Canin goodiebag aangevraagd? Ik heb t net gedaan
Ben dol op dat soort proefpakketjes ![]()
![]()
"
Hmm 3 uur in de trein + hele dag Animal Event (heel veel indrukken etc.) + nog een keer 3 uur in de trein.... Het kan, mits je hond écht ontspannen is en gaat slapen in de trein.
De ervaring hier is dat trein is toch echt héél anders is dan auto. Auto vinden ze bij ons ook geen probleem, trein daarentegen is wel spannend. Het maakt veel meer kabaal dan een auto, overal mensen die langslopen, in-/uitstappen, evt. moet je overstappen en al die treinen die langs komen razen op het station... Het zijn veel indrukken! Ik zou zelf binnenkort een proefritje doen en kijken hoe hij haar op reageert. Als ie niet echt ontspannen is, steeds om zich heen zit te kijken, etc. dan is de kans groot dat hij al moe is als ie op Animal Event aankomt ![]()
Waar kun je dat doen?
(Gratissss, ik hou van gratis.
)
Overigens, hoe lang duurde het bij jullie allemaal voordat jullie te horen kregen of jullie waren ingeschreven voor een workshop? Ik heb de mails zondag verstuurd, dus dat is nog helemaal niet lang geleden (ben ook echt niet ongeduldig hoor
). Maar ik ben heel benieuwd of we mee mogen doen, lijkt me erg leuk!

Pepper kijkt niet zo snel van iets op , hij is wel relaxed , dat proefritje is wel een goed idee ! Misschien dat hij de heenweg wel om zich heenkijkt 1 uurtje en dan gaat liggen , en de terugweg dat hij dan de hele weg slaapt ( heenweg heeft hij natuurlijk nog energie )
Dankje!
En Tiffani: laat maar weten hoe hij het vond ![]()
Doe ik , alleen nog even kijken wanneer ;)
Ja ik heb ook zo'n ding van royal canin aangevraagd.
"Waar moet je vandaan komen?
Enschede.. Pepper kan trouwens wel tegen drukte , heb hem overal mee naar toe genoemen ( markt , kermis enz. ) en hier reageert hij totaal niet op anderen en blijft gewoon naast me lopen , al zal dit wel wat interessanter zijn met al die dieren erbij haha
Ik ben er zaterdag bij.
Zonder Rivka. Zo'n hele dag is niks voor haar.
Mischien ga ik vrijdag, nog twijfel of ik Sjon mee neem. Dochter van 2.5 en hondje in de gaten houden de hele dag is altijd een uitdaging...
Eindelijk antwoord gehad zitten de workshops vol