" uhm nouja, je kunt discussieren over de toestand van de stafford. daar is in sommige opzichten misschien al teveel gerommeld / veranderd. maar het is geen kapot ras, en naar mijn idee is er geen aanleiding om ineens zoete lieve staffordjes te fokken, en alles wat daaruit komt maar op de koop nemen?
er is niets mis mee! misschien waardeert niet iedereen hun hoe ze zijn, maar dat is heel wat anders!
maargoed, ik begrijp uit deze dat ik dan weinig op heb met honden welzijn?...volgens mij gaat het daar niet over, het gaat erom dat jij lieverdjes wilt omdat je ze eng vind, of niet betrouwbaar met honden. ik zou zeggen, stuur een klachtenbrief!
maar hondenwelzijn? komop, het zijn geen zielige beestjes hoor die in wezen enorm ongelukkig zijn. die honden zijn tevreden, maar jij niet
maar sorry, ik ben ook wel uitgepraat hierover, want je kunt jou weinig vertellen. je vind ergens wel weer een andere ingang om je ongenoegen of zielige beeld te ventileren. prima, dat mag, go for it...maar ik ga er niet meer in mee
"