Jamie is bevallen

115 reacties · pagina 4 van 4

Melissa en Jeffrey & Hummer

3 februari 2014, 09:29 3 doggies

Ooow wat een leuke foto's. Ze worden steeds knapper!!;-) hopen dat electra past bij de nieuwe baasjes:-)

N & dogs

3 februari 2014, 09:33 3 doggies

Leuke foto's weer! Mooie hondjes hoor, mag je trots op zijn :-D

Hopelijk klikt het met de baasjes woensdag.

Sheltieduo_

3 februari 2014, 09:34 3 doggies

Wat zijn ze gegroeid!! Hele knappe pups!

M & J

3 februari 2014, 11:10 3 doggies

Heerlijk die koppies.. En wat leuk dat je de karaktertjes erbij hebt gezet!

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 februari 2014, 22:36

" oefff, zo schattig,
maar goed dat ik niet weet waar je woontO-)
anders was ik effe op de koffie gekomen met n hele grote tas O-)O-)O-) "


.op de koffie mag altijd en als die tas dan gevuld is met heel veel hondenvleesjes vinden wij dat helemaal niet erg hahahahaha. Eindhoven is de plaats!!!

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 februari 2014, 22:37

Jah Electra blijft Zohra heten haar nieuwe baas vond dat een hele leuke naam en was meteen helemaal weg van haar en zij van hem. Nee helemaal gelukkig ben ik nu!!! supergoed

M & J

3 februari 2014, 22:42 3 doggies

" Jah Electra blijft Zohra heten haar nieuwe baas vond dat een hele leuke naam en was meteen helemaal weg van haar en zij van hem. Nee helemaal gelukkig ben ik nu!!! supergoed "


Wat super! Alle hondjes een nieuw baasje. Ook wel een fijn gevoel denk ik.

Ik vind Zohra ook wel erg leuk voor een stoer staffie!

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 februari 2014, 23:59

Ja baasje vond de naam zo leuk dat ze hem doorhouden. Ik vind echt dat ik waanzinnig geboft hem met alle mensen die op mijn pad gekomen zijn. Lijkt ook echt alsof de pups de baasjes hebben gekozen ipv andersom. Het is altijd fijn om goede baasjes te vinden maar bij rassen zoals dit is een bepaalde mate van eerlijkheid en openheid en niet onderschatten en verantwoordelijkheid toch extra belangrijk. Als ik dan kijk naar de vorige nesten van onze kennel dan zijn dat allemaal zulke leuke eerlijke en goede baasjes!!

Ik geniet daar gewoon echt van. en nu deze allemaal weer terecht zijn gekomen in een warm mandje straks geeft dat zeker een goed gevoel. maar anders waren ze allemaal gewoon gebleven hoor hahaahhaha

S met L&B, † Bifi

16 februari 2014, 15:45 3 doggies

Heb je al wat gehoord hoe het bij de nieuwe huisjes gaat?

Laura&Roxy

23 februari 2014, 10:09 3 doggies

Aaaahhh.... Super leuk!

Kennel van de Isegrimhoeve

23 februari 2014, 21:24 3 doggies

Van harte gefeliciteerd en veel succes met de opgroei van de kleintjes

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

27 februari 2014, 14:31

Zoooooo ik heb even een gecraschte laptop en een paar ziedend drukke weken achter de rug. Schandalig dat ik jullie zolang niet op de hoogte heb gehouden. Anyway:

 

Alle pups zijn keurig bij hun baasjes en ik heb al meerdere huisbezoekjes af mogen leggen om mijn schatjes nog even flink te knuffelen. Allen hebben complimenten gekregen van de verschillende dierenartsen wat conditie en gesteldheid betreft. De reu weegt nu ( 9 weken oud) al 5 kilo!!!

 

Ze doen het dus allemaal prima en het zijn echte acrobaten. Ook het contact met de baasjes verloopt super en ik ben echt megatrots op mijn teef, mijn pups, de baasjes, en ook een beetje op mijzelf! Alles is top gelopen!!!

 

Oook wil ik jullie even allemaal hartelijk bedanken voor het meeleven en meelezen en reageren en genieten. Ik ga nog even van alle pups fotos verzamelen en dan een eerste en laatste foto plaatsen voor jullie. BEDANKT!!!

M & J

27 februari 2014, 14:41 3 doggies

Wat super dat het goed gaat met alle pups en hun nieuwe baasjes. Is toch altijd spannend!

En top dat je zelf ook zo betrokken bent! (Dat mis ik echt wel bij de fokker van Gijs. Hoef daar echt niets van te verwachten.)

 

Zal best wel weer even stil zijn in huis zonder de kruumels.. 

 

Ben benieuwd naar de foto's!

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

28 februari 2014, 00:42

Nou stil is het hier gek genoeg nooit. Altijd inloop en mensen over de vloer en er is er altijd wel een die zijn hond of ander beest meeneemt. Ik probeer wel echt betrokken te zijn al gaat dat soms als ze erg ver weg zitten wel lastiger, maar interesse tonen kost weinig en daarbij ik heb ook echt interesse : ik wil graag weten of mijn foksels naar mijn maatstaf uitgroeien. Dat geeft me heel veel info voor het eventuele volgende nest. En daarbij: in mijn handen geboren dan ben je ook gewoon een beetje mijn kind hahaha.

 

morgen de fotos beloofd!!

Nadine goedgekeurde fokker

1 maart 2014, 12:17

altijd leuk om nieuws te krijgen van de kleintjes bij hun baasjes :-D

en natuurlijk mag je ook trots zijn op jezelf ;-)

Melissa en Jeffrey & Hummer

1 maart 2014, 12:30

wat fijn!

 

ik heb ook nog steeds contact met de fokker van hummer

 

Ben benieuwd na de foto's!!

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

5 april 2014, 19:42

krijg gewoon de fotos niet meer op de laptop: wordt echt tijd voor een nieuwe

 

maar: Met alle pups gaat het fantastisch. Ik heb 4 van de 6 al teruggezien. Jody woont natuurlijk deels bij ons en dat gaat vreselijk goed. En Dodge woont in de buurt dus net als Zohra dus daar gaan we snel weer mee wandelen. Hailey is omgedoopt naar Raza ook haar heb ik gezien en met haar gaat het erg goed!! rest nog Bailey en Diva maar die wonen zo ver weg en ik ben nog niet erg in de gelegenheid geweest die te gaan bezoeken maar intensief whatsappen met beeldmateriaal laat zien dat het erg goed met ze gaat.

 

Wat leuk is is dat we een groepsapp hebben met alle eigenaren zodat ze elkaar met ervaringen en tips kunnen helpen. Erg handig!! En nu snel eens een meeting gaan planning. Sowieso van dit nest maar ook van de hele kennel wordt eens tijd.

 

ik blijf proberen fotos te plaatsen. Ik zal het bij de buren eens proberen. Groetjes Renate

M & J

5 april 2014, 20:14 3 doggies

Wat super fijn dat het zo goed gaat met de pups! 

Het zullen nu vast al hele hondjes zijn. Ze groeien zo hard.. 

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 6 april 2014, 20:51

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

6 april 2014, 20:52

nou op de een of andere manier krijg ik het nu weer niet als fotos...zucht.. iemand raad?

M & J

gewijzigd 6 april 2014, 21:05 3 doggies

Geen idee hoe je dat kunt veranderen. Maar heb maar even elk linkje apart aangeklikt. 

Wat een schatjes zijn het toch!

Zijn aardig gegroeid in de tussentijd zeg! 

Leuk dat je nog steeds zulk goed contact hebt met de pup kopers 

linneke

6 april 2014, 21:39 3 doggies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

linneke

6 april 2014, 21:42 3 doggies

ze zien er allemaal super uit en wat groeien ze snel 

Miruskebijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 april 2014, 01:53

Haaaaaaa thanks linneke

 

wat een moppies he!! Ze groeien als kool! Ik zal nog eens kijken of ik een deel van de bevalling kan plaatsen dat vinden mensen met een nestje op komst wellicht interessant !! Dank voor de leuke reacties!

Melissa en Jeffrey & Hummer

8 april 2014, 08:55 3 doggies

Wat zijn ze gegroeit zeg!! En wat fijn dat ze allemaal een fijn baasje hebben!

N & dogs

8 april 2014, 09:30 3 doggies

Ooooohhhh  wat zijn ze mooi! Lekker gegroeid al, krijg weer puppykriebels hihi

^