Ik hoop dat het in het goede subforum staat, zo niet: excuus.
Vanaf vandaag is de hond (een maltezer mannetje van 3) van kennissen een weekje bij ons in huis. Normaal gaat het prima tussen die hond en de onze. Nu kom ik pas net thuis en heeft mijn vader de hele dag voor beide honden gezorgd maar hij zegt dat hij al sinds de oppashond er is problemen heeft. Hij gromt en hapt en hierdoor wordt onze eigen hond ontzettend onzeker en angstig. Nu ben ik niet meer zo gewend om tegen een hond in te gaan omdat onze eigen hond eigenlijk niet voor problemen zorgt en met een iets strenger woord gemakkelijk weer luistert.
Inmiddels heb ik de oude bench weer even beneden gezet en daar zijn mand in gezet met zijn speeltje en wat snoepjes maar hij vertikt het om erin te gaan. Hij zit nu in de keuken en iedere keer als ik kom begint hij naar me te "puffen" (beetje chagrijnig door zijn neus blazen)
Ik probeer hem maar te negeren, want hij luistert nog niet naar de makkelijkste commando's. Het hondje is sowieso niet echt goed opgevoed maar zo opstandig als hij nu is heb ik hem nog niet meegemaakt. Hebben jullie enig idee wat ik het beste kan doen? Ik wil hem het liefst uit de keuken en in de bench hebben zonder dat er een hoop kabaal bij komt. Ik weet dat er boos tegenin gaan natuurlijk niet helpt, maar ik heb echt geen idee hoe ik hem kan laten doen wat ik wil.. advies?


Reageren
