Boxer ziek

54 reacties · pagina 2 van 2

Zo snel gegaan...:'(

Heel veel liefs en sterkte...jullie zullen het best zwaar hebben nu.
Je hebt gedaan wat je kon doen voor Bo.

 Lieve Bo slaap zacht!

Riet

28 juli 2013, 16:38

Wat vreselijk triest, zo jong , wat vind ik dit erg voor jullie.

Heel veel sterkte!!

Kirsten schreef het onderwerp

29 juli 2013, 08:33

Dank je wel iedereen voor de lieve berichtjes. Het is echt ontzettend stil in huis, ik kan daar echt niet tegen. Geen hond meer waarmee je eventjes kunt knuffelen of die je een dikke kus geeft. Mijn dochter van 1, 5 jaar oud heeft het er ook moeilijk mee. Ze zocht Bo in alle hoeken van het huis. En als ik haar een foto liet zijn van Bo op mijn telefoon dan gaf ze een kusje op mijn telefoon en begon ze te huilen.
Het liefst zou ik zo weer een boxer pup willen maar dat is niet eerlijk tegenover Bo. Eerst maar even dit goed verwerken en dan gaan we wel weer op zoek naar een boxer.

Lien

29 juli 2013, 11:43

Oo wat vreselijk.. En zo snel allemaal.. Heel veel sterkte met dit verlies..

Anny en Lance

29 juli 2013, 21:28

O wat erg.  Jullie hebben alles er aan gedaan, magere troost. Veel sterkte mensen :'(

Annemiek

3 augustus 2013, 14:31

Wat een vreselijke verdriet moeten jullie hebben :'( heel veel sterkte met het verlies van jullie veel te jong gestorven Bo.

Pooh en Teigetje

3 augustus 2013, 14:52

Ik lees dit topic nu pas... Wat verschrikkelijk, zo'n mooie jonge boxer. Hoe is het mogelijk hè...

Ik kan me voorstellen dat het erg stilletjes is en dat jullie Bo heel erg missen...

Heel veel sterkte....

RVS

28 augustus 2013, 17:05

Sterkte

Helene en Tybor

30 augustus 2013, 15:25

Ook ik lees dit topic nu pas,wat heftig allemaal en zo snel.Veel te jong afscheid moeten nemen van je kleine vriend.
Wens jullie heel veel sterkte om dit verlies een plekje te geven.R.I.P.Bo.

Kirsten, zo jong zo oneerlijk, en iedereen vraagt waarom ? verdrietig om je Bo te moeten afstaan.

Kirsten, ook voor je jongste , ze beseft zeker dat er wat mis is, waar is Bo.. als ze dan de foto ziet van Bo op jouw telefoon, en dan kusjes geeft, en zich ook afvraagt waar is mijn Bo gebleven, moeilijk voor jou om dat goed uit te leggen.

rustig aan met een nieuwe pup Kirsten, geef het de tijd om de dood van Bo te verwerken, er komt zeker weer een pup op jullie pad, kirsten, heel veel sterkte.

Kirsten schreef het onderwerp

30 augustus 2013, 20:15

Hallo iedereen, 

Het is inmiddels een maand geleden dat we onze Bo moesten in laten slapen. 
Mijn man en ik hebben er vrede mee. Alleen ons dochtertje is er zo verdrietig van.
Ze weet dat Bo er niet is maar ze begrijpt niet echt dat er geen hond meer komt. Ze is ook te jong om dat te begrijpen. Omdat ze nu telkens zo overstuur is hebben wij besloten om weer een boxerpup in huis te nemen.
Volgende week vrijdag mogen we haar ophalen. 
Voor ons had het nog wel even kunnen wachten maar we doen dit voor ons dochtertje zodat zij weer verder kan.
Hopelijk doen we hier goed aan. We hebben wel eerst advies gevraagd aan mensen met ervaring en ze zeiden wel allemaal het zelfde dat het misschien beter is om weer een hond te nemen voor haar.

bibiane

31 augustus 2013, 10:55

wat een vreselijk nieuws om te krijgen en dan de vreselijke beslissing moeten maken
weet dat je voor bo alles hebt gedaan wat je kon,veel pijn is haar nu bespaard,niettemin doet het heel veel pijn om haar nu al te moeten laten gaan,daarom veel sterkte met het enorme verlies van je meisje

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

31 augustus 2013, 13:53

Wat spijtig... Zo'n mooie lieve boxer... Heel veel sterkte gewenst nog..

En een nieuwe pup neem je volgens mij wanneer je er zelf klaar voor bent, wanneer je ook beseft dat je nieuwe hondje geen plaatsvervanger van Bo is, maar een waardig opvolgertje. Het is immers oneerlijk tegenover een nieuw hondje om het in alles te vergelijken met je lieve maatje.

Er is geen opgelegde tijd voor, wel een die voor jezelf belangrijk is.

Veel moed bij de verwerking en succes gewenst al je voor een nieuwe pup gaat.

Kirsten schreef het onderwerp

1 september 2013, 20:17

Het wordt zeker een waardig opvolgertje. We blijven Bo herinneren aan haar eigen eigenschappen. 
We gaan haar echt niet vergelijken met Bo.

ruben

16 september 2013, 21:48

Wij maken op dit moment hetzelfde mee.
We zijn haar flink aan het verwennen
, en nog wat fotoshoot,s aan het maken
Dewy is ook 3

Roos

16 september 2013, 21:53

" Wij maken op dit moment hetzelfde mee.
We zijn haar flink aan het verwennen
, en nog wat fotoshoot,s aan het maken
Dewy is ook 3 "


.wat erg.....heeft jullie hondje ook kanker wat niet meer te genezen is?
Heel erg veel sterkte!

ineke

16 september 2013, 21:54

En...is het nieuwe pupje er al? :-)

Loesje

16 september 2013, 21:56

Ruben,
Wat triest dat jullie boxer Dewy van 3 jaar dit ook moet meemaken.
Betekent dit dat zij niet lang meer heeft te leven?
Ik hoop dat Dewy toch nog even op een hondwaardige manier bij jullie mag zijn.
Kijk goed naar Dewy haar houding en ogen; zij zal zelf aangeven wanneer het niet meer gaat.
Heel veel sterkte.

Doberkiki

16 september 2013, 22:03

Kirsten; ik wens jullie heel veel plezier met de nieuwe pup en hoop dat dit een beetje de leegte kan opvullen voor de jongste.
Vervangen dat doen we niet, is altijd een nieuw avontuur.

Ruben; sterkte.

Kirsten schreef het onderwerp

16 september 2013, 22:29

Onze nieuwe pup is er inderdaad al. Ze is er al een weekje bij ons. Het is wel weer wennen een pup in huis met zoveel energie die we eigenlijk niet meer gewend waren. Het wordt wel een grote want ze heeft nu al gigantische poten hahah.
Ruben heel veel sterkte, geniet ervan van tijd met jullie hond. Ik weet niet hoe zij ervoor staat. Ik kan je 1 raad mee geven volg je hart wat jij denkt wat het beste is voor haar. Het is heel moeilijk om voor een hond te beslissen.

ruben

17 september 2013, 17:25

Dewy plaste sinds afgelopen 4,5 sept. heel veel...
Dachten eerst kijken het even aan, toch een afspraak gemaakt voor de maandag 9sept. En op zondag voelde ik plots een bult boven haar rechter achter been. Test,test,test uitslag op vrijdag 13 september, lymphklier kanker. Het gaat nog goed met haar en is nog goed speels (wilt alleen niks meer van andere honden weten) ik heb vandaag prednison opgehaald om nog even samen met ze drieën te kunnen genieten.... Zodra we merken dat het niet meer gaat met haar laten we haar slapen.

Bedankt voor alle steun, doet ons goed in deze zware tijd!

^