Lieve kitten Julius overleden

10 reacties

Jolandamariette

16 september 2013, 21:51

Mijn geweldig, lieve, knuffelige en mooie rode kater kitten Julius is zaterdag op de leeftijd van 5 maanden overleden. Ben er helemaal compleet stuk van! Net als man en zoon. Zo oneerlijk. Zo veel en veel te jong! Weten niet wat hij had. Arts denkt fip. Ik denk iets aan darmen. Zijn al lang aan het dokteren geweest en in ene ging het per seconde slechter leek wel. Zaterdagochtend heeft hij de strijd verloren en wij het gaafste katje ooit!

judith

16 september 2013, 21:52 3 doggies

Bah wat vreselijk :(
Heel veel sterkte aan jullie allemaal!

Doberkiki

16 september 2013, 23:30 3 doggies

Sterkte voor jullie...

Claire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

16 september 2013, 23:37 3 doggies

heel veel sterkte, en rust zacht lieve Julius!

elles

16 september 2013, 23:46 3 doggies

Super veel sterkte joh het leven is f.... heel erg oneerlijk heel veel sterkte met het verwerken van jullie verdriet geloof me veel praten over Julius dat helpt probeer de leuke dingen naar boven te brengen ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

17 september 2013, 02:34 3 doggies

Julius, zo jong, het waarom daar wordt niet naar gevraagd, antwoord krijg je daar niet van.

verdrietig , zo jong al weggenomen, voor jullie zoveel vragen.

voor jou en je gezin, vol medeleven.

Dorie, Falcor †, Atreyu en Jaydee

17 september 2013, 07:44 3 doggies

Wil je heel veel sterkte wensen. Dit is zo oneerlijk zo jong nog, nog een heel leven te gaan eigenlijk. Het verdriet van jullie zal inmens groot zijn ,en zoals Willemijn ook al zegt zullen jullie met zoveel vragen zitten. Nogmaals heel veel sterkte om dit verdriet te verwerken.

IN

17 september 2013, 10:54 3 doggies

Heel veel sterkte met het verlies van Julius :'(

Hanne baasje van Bonny

17 september 2013, 14:46 3 doggies

Heel veel kracht en sterkte met jullie grote verdriet om Julius !

IDG

17 september 2013, 14:47 3 doggies

Ach, het leven is zo oneerlijk heel veel sterkte

Lees ook

^