wat vinden jullie honden van ............

28 reacties

24 september 2009, 15:00

Hallo allemaal

zal ook weer eens een topic openen :-D

Mag wel he ;-)

Wat vinden jullie honden van ballonnen ? hoe reageren ze er op.

Abby vind het maar enge dingen.

sjenghi trekt zich er niks van aan, kan haar niks schelen of ze nou knappen, piepen of gewoon hangen maakt haar allemaal niet uit.

Ik had vroeger een berner senner maar die werd zo bang gemaakt. was hij lekker in de tuin kwam er kwajongen aan en knapte konstand ballonen kappot en dan vlak bij hem.

De hond werd er panisch voor, tot ik in de schuur ben gaan zitten en ze betrapt heb en ze goed de waarheid heb gezegd, heb toen heel langzaam de hond weer aan ballonnen laten wennen. maar nooit weer helemaal goed gekregen wel een heel eind.

maar goed ik wou alleen maar weten hoe jullie lieverds er op reageren. werd weer een heel verhaal sorry daarvoor hahaha.

Liefs natascha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat vinden jullie honden van ............" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jacko1

24 september 2009, 15:08 3 doggies

Gewone ballonnen, daar zijn mijn honden nooit bang voor geweest. Een andere zaak is zo'n hetelucht ballon. Jaren geleden is mijn eerste Staby-hond zo geschrokken van de brander van zo'n ballon, dat ze in paniek de benen nam. Wij overal zoeken en vragen. Posters opgehangen bij supermarkt en overal waar mogelijk.Politie, Amivedi en dierenambulance gebeld. Niemand had haar gezien. Twee dagen later werd ze teruggevonden midden in een weiland 5km.verder.We hebben haar opgehaald en dolgelukkig sprong ze in de auto. Na een bak water en een flinke maaltijd heeft ze een hele dag geslapen!

Esther

24 september 2009, 15:10 3 doggies

Gewone ballonnen zijn hier ook geen probleem, Lucky vindt ze zelfs perfekt om mee te voetballen, te koppen en natuurlijk kapot te bijten :-D

Hete Luchtballonnen hebben wij hier niet direkt zo´n last van dus heb nog niet kunnen merken hoe Lucky daar op reageerd.

Gr. Esther

.

24 september 2009, 15:12 3 doggies

Daar vraag je me wat. Ik heb er geen idee van eigenlijk.
Raya is nooit bang voor harde geluiden dus die zal niet bang zijn als ze knappen. Tenminste tot nu toe is die daar nooit bang voor geweest, durf bijna niet meer te zeggen nu die pubber is hahaha je weet het maar nooit.

Shyra is altijd wel wat schrikkerig voor harde geluiden.Al overwint zijn nieuwsgierigheid wat het nu eigenlijk is, het toch weer altijd.

Groetjes marianne

.

24 september 2009, 15:14 3 doggies

Hete luchtballonnen reageren ze tot nu toe nog niet op. Raya kijkt soms meer niet.
Maar dan hebben ze ook nog nooit mee gemaakt dat ze echt heel erg laag overgingen.Dat ze bijna gaan landen zeg maar.
Dus weet niet wat ze daar van zullen vinden.

Groetjes marianne

sandra

24 september 2009, 15:23 3 doggies

luchtballonnen daar hebben mijn hondjes het ook niet op dan blaffen ze heel de buurt bij elkaar.
en gewonnen ballonnen vinden ze wel leuk maar sjifa de jongste telg die vind het allemaal maar eng maar ja de ballon is ook groter als haar ;-)

maaike

24 september 2009, 15:37 3 doggies

Ze vinden het wel spannend maar moeten wel onderzoeken hoe en wat





En dan uiteindelijk gaan ze ermee vandoor :-D

Carla, Charlie & Douwe

24 september 2009, 16:07 3 doggies

Gewone ballonnen vind Charlie niet zo eng maar hete luchtballonnen daar moet hij niets van hebben. Daar blaft hij hard tegen.

Diana

gewijzigd 25 februari 2011, 23:45 3 doggies

Anita

24 september 2009, 16:11 3 doggies

Spike vindt balonnen leuk en een beetje eng tegelijk.
Hij gaat er eerst voorzichtig op af, dan er naar toe en
snel weer achteruit en dan gaat hij er naar happen, hem
omhoog wippen met zijn neus en uiteindelijk knapt hij dan.
Dan schudt hij met zijn kop en niest een keer...
dit gaat altijd op dezelfde manier... :-D

Groetjes, ANita.

jo

24 september 2009, 16:12 3 doggies

Noeky vindt het maar rare dingen en alles wat knalt is ze bang voor.

Pluto gaat er mee spelen en bijt ze ook kapot.

Me 2 oudjes kijken erna van ach moet dat nou ik wil rust.


Liefs jo :-D O-)

joke&taat

24 september 2009, 16:15 3 doggies

taat is niet bang voor balonnen als er een klapt maakt ze even een huppeltje om dat ze schrok maar dar is het
boomer trouwens die vond ballonnen helemaal geweldig die was er echt mee aan het koppen en als die dan knapte kon ze heel triest kijken ik heb heel wat ballonnen voor haar gekocht vond ze zo leuk
liefs joke

joyce

24 september 2009, 17:43 3 doggies

heteluchtbalonnen vinden ze hier helemaal nix.
daar zijn bart en silly bang voor..bowie is nog te klein om daar iets van te merken.
en gewone balonnen vind bart helemaal het einde die gebruikt hij als voetbal om ze daarna apot te buiten.
silly moet er allemaal nix van hebben... O-)

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

24 september 2009, 17:46 3 doggies

Turbo en Luna zijn niet bang voor balonnen,die hangen hier geregeld in de huiskamer met verjaardagen.
dus dat zijn ze wel gewend.
voor luchtbalonnen zijn ze ook niet bang.
tenminste heb ik nog nooit iets van gemerkt.

Gr Liesbeth,turbo en Luna

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 september 2009, 17:48 3 doggies

daar kan bijna niet op getraind worden, hier in scheemda heb ik twee keer mee gemaakt. de eerste keer heeft ze de hele buurt bij elkaar geblaft, en die blikken die ze op mij wierp. JEE WAT ZIJN DAT VOOR RARE DINGEN, WILLEMIJN ? ZIE JE DAT DAN NIET ?
ik dee alsof ik die ballonnen niet ziet. wat moet je anders he.

de tweede maal, ja hoor hingen ze boven de tuin, en weer begon ze , HE ZIE JE ZE NIET ? en weer dee ik alsof ik niets zag, eindelijk had ze het door, door het geblaf komen ze echt niet naar beneden, :-D :-D

en als ze voor de derde keer langskomen ? ja begint het echt weer van voor af aan. :-D :-D

niet te trainen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 september 2009, 17:50 3 doggies

:-D :-D :-D :-D dacht dat je hete lucht ballonnen bedoelde ??????????

okee zeg het maar, willemijn je hebt niet goed gelezen. inderdaad je hebt gelijk. :-D maar gewone ballonnen ? die intereseren de niet, ze vind ht wel leuk als ik ze aan de waslijn hangt, voor de kraaien, ze wil er mee spelen. :-D :-D en als er een in de tuin ligt, ? dan voetbalt ze er mee. dus daar is niks engs aan. en knappen ? poe waar is tie nou toch gebleven ? verbaasd koppie. :-D :-D

profiel verwijdert

24 september 2009, 18:02 3 doggies

lobke vind balonnen-pret leuk :-D puppypret.
en famke?...die wordt er niet goed van.
hete lucht ballonnen vind ze eng, als ze ver weg zijn niet-
maar als d`r eentje boven een heuvel uit rijst van kortbij
slaat ze op hol. vorig jaar is mijn famke dus lekker op eigen
houtje naar huis gevlucht, ik hing nog met mijn "kop" in de
struiken te zoeken, maar famke was allang thuis-
ze lag tevreden in de gang zo van, "nee baas met mij niet"

Wilma en Dobby (RIP)

24 september 2009, 18:14 3 doggies

Hee een bal! *hap* Leuk! *hap!* *KNAL!* Huh? O-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

25 september 2009, 00:45 3 doggies

Raki vindt het leuk, die wil er mee spelen! Als ze kapot knappen, dan schrikt hij wel...

Debbie

25 september 2009, 12:51 3 doggies

als pup lieten we ze er allebei mee spelen.

Nu al twee jaar geen ballon meer gezien en laatst lag er één bij ons in de tuin.

Nou nou, die twee liepen er met tijger modus op af whahaha.
Toen bewoog het door de wind en hups meteen een paar passen in reverse.
Nu dus wel snuffen ... maar niet aanraken, das eng.
Wat een watjes he hahahahahaha.

Luchtballon moet Yen-ay niks van hebben wordt heel onrustig en Tai Shan wilt er juist op af ...

Groetjes Debbie

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

25 september 2009, 12:54 3 doggies

Biko vind het maar rare dingen. Die knal als je je tandjes erin zet kan hij niet waarderen en hij laat ze gewoon links liggen.
Gekke dingen.. :-D

Dobrygoedgekeurde fokker

16 mei 2010, 18:46 3 doggies

Wij hebben nooit ballonnen in huis, geen idee wat Lola ervan vindt, maar ik vermoed dat ze schrikt van de knal als hij zou klappen.

Luchtballonnen heeft ze nog niet meegemaakt.

nora jazzy en poppy

16 mei 2010, 18:47 3 doggies

jazzy vind het maar niks en poppy kan het niks schelen die vind het wel leuk een ballon en ze laat ze met haar tandjes knappen.wij schrikken ons rot en zij vind het prachtig. :-D

grt noor en een pootje van jazzy en poppy

YmY en de bende

16 mei 2010, 18:48 3 doggies

Vorig jaar in de zomer hebben de kinderen en honden hier met waterballonnetjes gespeeld. Erg leuk!!

samanta

16 mei 2010, 19:48 3 doggies

haha Mijn hond vind ze dood eng ze ging toen ze pup was er mee spelen en toen pang elke keer als ze een ballon ziet is ze weg.

Anita.Langen.

16 mei 2010, 19:52 3 doggies

Gewoone ballonnen vind hij super leuk om mee te spelen,maar grote lucht ballonnen daar is hij bang van.

Floor en Fiefie

16 mei 2010, 19:54 3 doggies

dat is nou nog eens toevallig! daar had ik het gister nog met een vriendin over. haar kat reageerde nl helemaal niet! haha.
ik weet niet hoe fief reageert :-) kom er ooit misschien wel eens achter.
groetjes floor

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

16 mei 2010, 20:15 3 doggies

Ik weet eigelijk niet hoe ze er hier op zouden reageren ik heb het nog niet uitgeprobeerd

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat vinden jullie honden van ............" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^