Best wel trots

15 reacties

Taiko & Kiya Thalassa

16 mei 2010, 14:11

Jaja, ik ben best wel trots! We laten Taiko sinds kort loslopen op stukjes en vandaag ben ik met hem naar het weiland geweest. Hij heeft heerlijk rondgelopen, gerend EN hij bleef lekker in de buurt en luisterde heel goed. :-D

Vervolgens kwamen we thuis en was de hond van een vriendin hier en ze zagen elkaar voor het eerst. Het ging heel goed. Taiko speelde voor het eerst met een hond, maar na 2 minuten vond hij het wel goed. De andere hond was nog lang niet uitgespeeld en begon opeens tegen mij te springen en te blaffen, waarop Taiko meteen opsprong en tussenbeide kwam en haar corrigeerde...met andere woorden: hij beschermde me O-) Heel lief haha..en nu liggen ze lekker allebei te dromen.

Dit moest ik even kwijt :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Best wel trots" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

16 mei 2010, 14:13 3 doggies

Geweldig! Heerlijk als een hond lekker los kan lopen :-D

Janneke van Bommel

16 mei 2010, 14:15 3 doggies

Lekker he hoe trots wij baasjes kunnen zijn op onze hondjes!!! Geniet er enorm van en ga zo door!

Taiko & Kiya Thalassa schreef het onderwerp

16 mei 2010, 14:19

Ja, heerlijk. En hij heeft niet geleerd om te spelen, maar hij heeft nu heerlijk gerend!

Japjes

16 mei 2010, 14:21 3 doggies

toppie :-D :-D

Marjan & Charlie

16 mei 2010, 15:12 3 doggies

wat heerlijk dat ze zo lekker heeft gerend en ook nog goed geluisterd. super.....

caitlin

16 mei 2010, 15:15 3 doggies

hoi ,
lkeker los laten genieten ze echt van.
bij ons mag het niet meer krijg je zelfs een boete als
ze loslopen
echt erg he.
de doggies binden dan echt in.
groetjes marlies

Taiko & Kiya Thalassa schreef het onderwerp

16 mei 2010, 15:46

BIj ons mogen ze officieel ook niet in het weiland los lopen..omdat er ook fietsers fietsen denk ik en het is een natuurgebied. Maargoed, vandaag geen enkele andere hond tegengekomen, hij bleef lekker in de buurt en wanneer er fietsers aankwamen liet ik hem even wachten bij me. Hier in de buurt mogen ze nergens los, echt heel raar.

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

16 mei 2010, 16:12 3 doggies

Heerlijk he als je hondje lekker los kan lopen :-D :-D

Jacqueline Veldt

16 mei 2010, 18:21 3 doggies

Lekker he als je hond gewoon even los kan lopen.
Zelf heb ik een Samojeed, zij staan erom bekend dat ze niet zo goed luisteren en ook dat ze niet zo goed los kunnen lopen (ze gaan nogal graag achter iets aan)
Ik heb mazzel met onze Polar, hij hangt ontzettend aan mij. Dus op rustige plekken kan ik hem ook lekker los laten lopen, hij houdt mij ontzettend in de gaten als hij mij niet meer ziet is het eerst even zoeken naar het vrouwtje en dan weer verder ravotten.
Veel plezier met het "los"wandelen
gr. Jacqueline en Polar

corrie koopman

16 mei 2010, 19:35 3 doggies

Fijn als de honden lekker los kunnen.Onze honden kunnen bij ons voor hee :-) rlijk rennen.

Anita.Langen.

16 mei 2010, 19:41 3 doggies

Super he als de hondjes echt los kunnen lopen ,en weer netjes terug komen bij de baas.

Ivanne

16 mei 2010, 19:54 3 doggies

Fijn zeg! Het is zo genieten als je je doggie lekker los kan laten rennen!

Nathalie & Max & Kira

16 mei 2010, 19:57 3 doggies

Ongelofelijk hoe fier je kan zijn op je lieverd hé!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Best wel trots" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^