Ik heb een bestelling gedaan bij Zooplus. Een konijnenkooi in dit geval. Toen de bestelling binnenkwam bleek de kooi behoorlijk beschadigd aan 3 verschillende onderdelen. De onderbak, de houder voor de tralies en het plateau.
Ik heb direct een mail verzonden naar Zooplus over de beschadigingen. Daarop kreeg ik excuses terug en of ik foto's wilde maken van de beschadigen. Prima, heb ik gedaan. Gelijk erbij vermeld, dat ik de kooi wil retourneren en het aankoopbedrag wat ik al via IDeal betaald heb graag terug wil.
Vandaag kreeg ik weer een mail met excuses en een retournummer. Deze moet ik invullen op het retourformulier. Maar waar is het retourforulier? Deze zat niet bij mijn bestelling, niet bij de mail en op de site kan ik hem ook niet vinden. Vervolgens staat er helemaal onderaan de mail dat ik het juiste product toegestuurd krijg. Terwijl ik al gezegd had, dat ik dat niet wil. (Ik koop wel een kooi in de winkel, weet ik tenminste zeker dat 'ie heel is)
Dus maar weer terug gemaild dat het niet de bedoeling is dat ik een nieuwe kooi krijg. Dat ik de kooi ga retourneren met het retournummer en dat ik mijn geld terug wil. Op de site van Zooplus staat dit ook aangegeven. Gelijk naar het retourformulier gevraagd.
Vervolgens krijg ik weer een mail dat mijn bestelling ontvangen is en wordt verwerkt, annuleren is niet meer mogelijk. Ik heb niks besteld! Ik wil de kooi terug sturen en mijn geld terug. Kort daarna weer een mail dat de bestelling bij TNT is.
Dus.... Weer een mail gestuurd, en erbij vermeld dat ik het nu vervelend begin te vinden. Ik moet nu nog op antwoord wachten. Maar als er een bezorger die kooi komt brengen maandag mag 'ie 'm mooi mee terug nemen, samen met de kapotte kooi.
Pfffff 



3 doggies














