moet zeggen was niet verbaasd dat profiel weg was helaas.
Als mensen nieuw zijn en ze hebben een pup wat niet helemaal volgens de ' regels ' gegaan is dan krijgen ze gelijk van alles over zich heen.
En op zich iemand daarop wijzen .... is niks mis mee maar vaak is het wel de manier waarop. Ik durf hier bijna niet te zeggen hoe en wat of iets te vragen alleen daarom al, heb daar ook geen zin in.
Je kunt me advies, raad geven, een kritische noot maar wel op een normale manier en niet, wat in mijn ogen overkomt, vingertjes wijzend.
Maar dat is in mijn ogen en wellicht zit ik verkeerd. En of dat nu verkeerd is of niet het gaat erom dat mensen het zo ( kunnen ) zien en het kan geen kwaad om ook daar eens bij stil te staan en het iets verfijnder neer te zetten zonder dat het ten koste gaat van de boodschap ... en volgens mij moet dat niet zo moeilijk zijn













