Ik wil een beagle

125 reacties · pagina 5 van 5

franky249 (gast)

20 november 2012, 12:53

Beste allemaal,

ik heb 13 jaar lang niet zuiver maltezer gehad. super opgevoed met eerste prijzen bij de curses.
het verhaal over mam ik ga de hond uit laten etc heb ik ook gehad klopt dat het niet gebeurd maar daar zuijn ook reden vor school houd er geen rekening mee dat je een hond hebt.

nu ben ik ouder ga op me zelf wonnen in een redelijk huis met redelijk tuintje maar werk ik 40 uur en mijn vriendin gaat og naar school. ik heb altijd een hond gewild die achter balletje aan gaat en waar mee ik naar het strand kan(vorige hond hield niet van water). ik ben we van een beagle uiterlijk  karakter(juist het eigenwijzen) om hem/haar zo goed mogelijk te trainen.

Nu wil ik jullie vragen is het mogelijk een hond te hebben en te verzorgen? Ik heb hier mee gewacht tot ik het zelf mag beslissen maar nu lijkt het niet te kunnen omdat ik moet werken.

ik hoor het graag. ik werk van 7 tot half 4 en mijn vriendin heeft wisselende tijden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wil een beagle" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela Kastelijn

20 november 2012, 13:56

En als je vriendin klaar is met school.
Als er gezins uitbreiding komt (immes ze gaan langer mee dan 3 jaar)
Heb je dan ook genoeg tijd of wordt het alleen maar minder.

Beagle is een echte roedel dier dus alleen zijn vindt hij niet leuk ook zijn ze heel vocaal.
Dus kan het zijn dat hij de hele buurt bij elkaar huilt.
Er zijn genoeg andere rassen die beter geschikt zijn.

Ook zal je moeten overwegen om uitlaat-hulp,- servers te nemen zodat de hond nooit langer dan 4 uur alleen is.

Ik wil altijd al een hond.
het gaat niet eerst werkte ik full-time en nu heb ik kinderen die het me tedruk maken om een hond te nemen.
Misschien als ze ouder zijn.
De hond kiest jouw niet dus denk eerst aan de hond dan aan je eigen.

franky249 (gast)

20 november 2012, 14:45

angela je heb gelijk. Maar ik lees ook dat je je hond kunt aanleren om alleen thuis te zijn(ook fultime arbeiders). En ik moet bekennen dat onze 13jaar oude lieverd ook  overdag  alleen thuis was.
Dat een hond niet maar voor een jaar of 3 is weet ik maar al te goed we hebben pas paar maande gelden afscheid moeten nemen van onze 13 jarig hond.

ik zal als ik niet werk altijd vrij maken voor mijn hond daar is geen twijfel over.
Ik wil niet een klein hondje maar ook niet te groot. Wat zou je adviseren kwa ras?

alvast bedankt

-

gewijzigd 20 november 2012, 16:10

@franky

kan je dan niet een apart topic openen?

want dit is een ander topic en een oud topic, dus misschien  kan je de vraag even stellen in een nieuw topic :-)

janine

20 november 2012, 16:13

moeder heeft altijd gelijk!
O-)

Anoniem (gast)

20 november 2012, 16:35

@judith geen idee hoe ik dat moet doen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wil een beagle" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^