zker weten de opvoed skills van de baasjes! luna werd laatst belaagd door 2 chi's.... wat doet t baasje? optillen en OOOOOOHHH STIL MAAR SCHATJES ZE DOET JULLIE NIKS!! terwijl de mijne rustig stond te kijken zo van wat is dit?! en dan moet mijn golden rustig blijven staan en niet reageren terwijl die 2 kleine terroristen alles mogen... maargoed niet iedereen is zo hoor!!! ken ook heeeele lieve chi's!!
het probleem met die kleintjes heeft denk ik te maken met het feit dat de baasjes ze met alles weg laten komen. vrienden van mijn ouders hadden 2 rotweilers en super lieve luisterende honden nu hebben ze een malteser... nou dat is een rampje:P wel lief maar mag alles en niks mee te beginnen! haha maar niks tegen de mensen hoor! is alleen mijn idee en ik weet dat er genoeg mensen zijn die het wel verantwoordelijk kunnen doen en zo!


3 doggies



sloeg aan bij alles wat groter was en dacht dat naar hem moest kijken, Dusty is een hondje met een slechte start in zijn leven... eerste 7 mnd is er niks met hem gedaan kwa socialisatie... resultaat alles is eng en moet weg. Dus wat moet je als klein hondje, Blaffen, grommen en volledig uit je plaat gaan. Dusty snapt een deel hondentaal niet, vind het moeilijk om sommige honden te lezen en heeft een aantal negatieve ervaringen opgedaan op moment dat hij zich zeker genoeg voelde om toch kennis te maken.
Dat snap ik wel maar het helpt niet dat als ik met al mijn moeite en inspanning mijn hond stabiel probeer te krijgen en maanden training omzeep wordt geholpen in 5 minuten. 







