" Carla en joyce,
begrijp ik goed dat de longfoto,s geen uitzaaiingen laten zien.
Dat is in ieder geval een goed bericht.Dus ik ga er van uit dat jullie de operatie laten uitvoeren, maar gaat dat wel in Utrecht gebeuren ? neem niet aan dat jullie dat laten doen bij je da.Zijn jullie daar al geweest en hebben jullie te horen gekregen wat de grote is van de verwijdering van de onderkaak,neem dat echt verder mee in jullie beslissing wil me er niet te veel in mengen maar ik weet waar jullie doorheen moeten. "
wij wonen in Belgie, dus wij laten de hond ook in Belgie opereren, toch wel bij de da

. Onze DA heeft dit soort operaties eerder gedaan. Pas nog bij een katje, dit katje is volgens hem nu weer gelukkig met zijn leventje, eet op zijn maniertje maar rent en speelt nog vrolijk rond..
De longfoto is uiteindelijk niet gedaan,, omdat het om kanker vanuit het tandvlees ging
(ging gister teveel door me heen toen we de uitslag kregen dus heb het waarschijnlijk niet goed begrepen gister)..
Doordat het dit soort kanker is, kon hij ons met 99% zekerheid zeggen dat de kanker niet terug zou komen na de operatie, omdat deze kanker echt gelocaliseert zit in de onderkaak.. Hierdoor moet wel de de gehele onderkaak weg.. Ofja, geheel niet, maar vorige week had de DA gehoopt dat hij alleen een stuk van de zijkant van de onderkaak zou hoeven weg te nemen, maar hij moet dus wel wat meer wegnemen, en voor de zekerheid neemt hij een marge van 5 centimeter buiten het aangetaste stuk. (DA maakt van te voren nog een foto van de onderkaak om te kijken tot hoe ver hij moet gaan)..
Hij heeft ons ook foto's laten zien van hoe het uit zou komen te zien na de operatie.. Hij zei"het verdient geen schoonheidsprijsje meer, de hond gaat op een gremlin lijken"..
Ik vond dit om eerlijk te zijn heel goed meevallen.
Dinsdag om half 10 kunnen wij haar brengen, het zou een lange operatie worden, met een geneesperiode van 2 a 3 weken, maar erna zou ze dus op haar manier zonder pijn kunnen eten...
Wel nog een discussie gehad met mijn moeder (Carla), in eerste instantie was ik abosluut TEGEN de operatie, omdat ik bang ben/was dat ze blijft lijden tijdens het eten of dat ze stikt in het eten..
Maar hebben het er dus nog over gehad en zijn tot de beslissing gekomen om de operatie dus wel te doen,, maar als wij na die 3 weken merken dat het nog niet gebeterd is of dat ze pijn blijft houden dan laten wij haar toch inslapen. We houden heel veel van haar, vandaar ook juist de operatie, wij willen het een kans geven. Maar we gaan haar niet onnodig laten lijden om haar bij ons te houden..
Groetjes Joyce