Hersenwerk

8 reacties
Jack Russell Terrier Alles over de Jack Russell TerrierKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Lindsey B

27 juni 2012, 21:50

Heey,
Mijn hond (Tesli) is een Jack Russell Terriër en is best slim. Ik wil daarom veel hersenwerk met haar doen. Maar ik vraag dus... Weten jullie een paar manieren?

gr. lindsey

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hersenwerk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~

27 juni 2012, 22:13

Honden puzzels !

Doberkiki

27 juni 2012, 22:14

Trukjes...misschien via Youtube?
of anders eens zoeken in het archief?

Anoniem (gast)

27 juni 2012, 22:47

Even zoeken op facebook, daar is een groep alleen over hersenwerk, met veel tips en inbreng van de leden van de groep.

Wilbert

28 juni 2012, 02:50

Kong, oefenen van trucjes, speuren... Allemaal wel in combinatie met veel beweging! 2 keer per dag 5 tot 10 minuten trucjes oefenen is al heel veel qua aandacht, maar levert je als baasje ook heel veel op! Maar een Jack Russell heeft volgens mij vooral behoefte aan beweging. Ik oefen hier met een 4.5 jaar oude RUssell die ik vandaag precies een maand heb elke dag 1 a 2 keer 5 tot 10 minutne met de clicker. Eerst was mijn beloning voedsel maar hij reageert veel beter op werpspelletjes of zijn kong als beloning. Ik ga wel 4 tot 5 keer per dag wandelen, waarvan tenminste 1 wandeling een lange is van een uur of langer. Tevens doe ik frisbee met hem en als ik daar zelf even geen zin in heb, lekker het bos in en over boomstammen springen. Hij vind het heerlijk! Het leren van trucjes doet hij puur en alleen omdat hij de beloning niet kan weerstaan trouwens, vandaar ook de korte tijd.

Maargoed, in het kort, een kong met een beetje voedsel vinden ze prachtig. De mijne zelfs zonder voedsel. Apporteren vinden ze over het algemeen geweldig en qua mentaal bezighouden, leer hem kastjes sluiten bijvoorbeeld en vraag dat dan ook een paar keer per dag van hem... en beloon hem rijkelijk met een spel of een stukje voer!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hersenwerk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^