Krabbels
Het gastenboek van Caroline Fr

Log in om een krabbel achter te laten.

Joke en "Sem" · 14 dec 2010

Tjemig wat lijkt jullie hondje op die van ons. Sem is een reutje Shih-Tzu van 2 jaar. Het lijken wel broertjes. Binky is echt een lief poepie!! Ik heb je toegevoegd.

tineke · 22 jun 2010

wat en liefe shihtzu

sietske · 19 jun 2010

wat een lieve shih tzu! wat een schatje! groetjes!

carina · 24 apr 2010

ben dr weer hoor, alleen jammer dat alleen professionele fokkers hier hun nestje mogen neerzetten en erover mogen praten.

carina · 23 apr 2010

hallo caroline heb je hyves dan kun je me daar toevoegen http://mistyd.hyves.nl/ groetjes carina

carina · 17 apr 2010

wat een schatje!! groetjes Carina

Hallo ik heb je toegevoegd,ik heb zelf 2 shih tzu s waarvan 1 drachtig is en ben helemaal weg van het ras. het leek me leuk om hier wat shih tzu fans toe te voegen groetjes mirella

Christa · 16 feb 2010

Hey Caroline, Hoe is het nu met Binky? Ben je al een beetje gewend? Het is wel een schatje hoor! Wat kunnen ze toch zielig kijken he? Groetjes, Christa

Esther (Woezel&Keiko) · 28 nov 2009

Nou inderdaad gewoon proberen en er gewoon van uitgaan dat het goed gaat Wij hadden ook al een kat , ging altijd al goed qua haren. Ik krijg het van dieren ook niet benauwd overigens, meer van kook/bakluchten, parfums, zeep, rook, lijm maar gelukkig niet van huisdieren Hou je ons op de hoogte op het forum hoe het allemaal gaat met de nieuwe aanwinst ?? En ik geef Woezel brokjes van Farmfood en af en toe vers vlees van Farmfood. Hij vindt het heerlijk en doet het er goed op , groetjes Esther

Laura & Sparky · 25 nov 2009

wat een lief hondje!! lijkt heel erg veel op mijn hondje!! XXX Laura en heel erg veel plezier met je hondje geniet ervan!! en nog een pootje van sparky!!

^