
schattige hondjes
Log in om een krabbel achter te laten.

schattige hondjes

Hey Wendy, Wat is Kyra al groot geworden zeg :). Leuke foto's heb je. Grs Inge

leuke foto's om naar te kijken. Iedereen geniet:)

Hoi, wat heb je en prachtige pup zeg! leuke foto in het water

Hey Wendy! Bo hapt ook nog steeds wel, maar het wordt ook zeker minder. Wandelen aan de riem gaat ontzettend goed! Ze loopt altijd keurig mee. Alleen als ze een paar uurtjes alleen gezeten heeft gaat ze ooit zitten, omdat ze dan wil knuffelen :) Zitten jullie eigenlijk al bij cursus?

Ha Wendy! Je ziet Bo groeien hoor! Ze (!) is nu 11 weken. Moet deze week ook voor de 12 weken spuit. Hoe is het verder met Kyra? Ook zo'n druktemaker?

Hahaha ja kei grappig, Bo is echt nog maar een klein frutje! :D

Hoi Wendy,vind het ook leuk dat ik hier op HP zit. Heb mij idd. over laten halen, hahaha. Beautje groeit heel hard, ong. 1kg per week. En hoe gaat/zit het met jullie pup? Ik hoorde van Marije, dat hij in het begin wat last van z'n buikje had. Is dat al wat beter? Ik hoor het wel van je. Groetjes, GG!

Ha Wendy :) Ik lees dat Kyra al goed gegroeid is! Wauw! Dan is onze Bo maar een klein meisje ;)

Ahhh wat een lieve foto van Kyra met die bal!! Echt geweldig!!

Wat een ontzettend mooie labrador pup hebben jullie er bij :) Kei lief hoor .. groetjes marijke

Ik vind het ook heerlijk! Lekker heel de dag een beetje knuffelen en spelen :) Vind het alleen wel moeilijk om dr alleen in de bench te laten, vind ik een beetje zielig. Haha

Hoi wou even zeggen dat jullie een ontzettende leuke en mooie labrador pup hebben! groetjes patricia

Hoi Wendy, dank je wel hoor, Diesel is nu bijna 9 weken. Ik zag dat je zelf een labrador pup hebt. Diesel is een labrador x bernersennen.

Dat klinkt kei goed! Alleen dat van dat in de gaten houden klinkt me heeeel bekend in de oren ;) Moet Bo regelmatig even toespreken :P Geniet er maar van!

Hoe is het met Kyra?!

Gefeliciteerd met jullie prachtige puppie Kyra :-) liefs Thea

Nog 19 uurtjes!!!!!!!!! Spannend

nog 2 nachtjes slapen!!!!!! ;-) enneh... De lab is ook een ontzettend leuke hond hoor!!! Bijna net zo leuk als een toller.. ;-) :-P groetjes

Wat een schatje om te zien zeg die kyra!! Succes met wachten.. en heel veel plezier Zaterdag!

Hoi Wendy, Dankjewel. Jullie ook veel plezier van jullie nieuwe labbie. Als het de lab is op je profielfoto, dan is het iig een scheetje!!

Hihi, het wachten zal lang duren hé, maar voor je het weet is ze er en kan ze jullie bezighouden ;-))

Gave naam hoor! Het is wel leuk zo, al die mede pupeigenaren en mensen met allerlei ervaring! Kunnen we mooi allemaal samen ervaringen delen! Bo is vandaag al helemaal niet meer zo bijterig! Jes ;) Maar komt misschien ook wel omdat ze moe is van haar slapeloze nacht! hahaha!

Ik ga als echte Labrador fan altijd op zoek naar de foto's van dit ras en jouw nieuwe pup is echt een dotje zeg !! Ik smelt er helemaal voor weg, zooooo schattig en mooi! Ik wens je er alvast heel veel plezier mee !!

Hoi Wendy, bedankt voor je krabbel! Wat een mooi hondje krijgen jullie ook! Hoe gaat hij/zij heten? Onze Bo was 7 weken toen we haar mee mochten nemen. Dit had er ook wel deels mee te maken dat we toen vakantie kregen en we er dus veel voor haar zouden zijn! Geniet ervan, het is veel werk, maar het helemaal waard! Groetjes!

hai Wendy, heb je en mailadres/MSN dan kunnen we daar over die dingetjes babbellen als je dat leuk vindt. Ik zal mijn email en msn even PB-en:D. Liefs

Oh wat een mooie pup gaan jullie krijgen zeg! Echt een knuffelbeertje ;)! Succes nog met de lange dagen die jullie moeten wachten! Grs Inge

hahaha, labjes zijn ook leuk hoor!! Vooral die bruine vind ik erg leuk... :-D En geniet maar lekker mee van Yori hoor! ;-) groetjes

spannend!!! nog 1,5 week!!! Waarom is het uiteindelijk geen toller geworden als ik vragen mag? groetjes

Wat een mooi pupje zeg!! Heel veel geluk met de kleine Kyra! Liefs x Melissa

dankjewel! Mijn vriend vindt het leuk om foto's te maken, dus heb ik heel veel mooie foto's van m'n mooie hondje! :-D Wat een schatje zeg, jullie pup!

Heej wendy, hahaha, als je eenmaal het aantal dagen weet dat je nog moet wachten, dan begint het aftellen vaak. We begonnen al bij 21 dagen ofzo. En oo die kinderen wat sneu, hahha, wij hebben het al moeilijk, en voor hun is het nog veel langer(in hun oogjes). Maar goed het wachten wordt beloond gelukkig maar! Krijgen jullie ook elke week wat fototjes toegestuurd? Liefs

Goedemorgen Wendy, wat leuk zeg dat je al meerdere keren bij Beautje gekeken hebt. Ik heb dat ook hoor mooie pups blijven je aandacht houden:D.Zag die van jou gek genoeg gisteren pas. Hahaha dat is idd. leuk ja dus je moet nog 19nachtjes slapen,hihihi. Wat zullen de kinderen het spannend vinden!!En blij te horen dat Beau op een labje lijkt(dat was nl. mijn keus). Ik zou voor de Lab gaan en me vriend voor de Rottweiler. Ben ook zo benieuwd hoe hij wordt. Maar heb al gehoord dat hij niet dominant is, en baan de hand van de fotos te zien, denk ik ht ook niet.Kijk maar eens nr de stand vd oortjes op de meerdere fotos! Liefs Marije

Wat is Kyra een dotje, liefs Marije

Hoi Wendy. Sorry voor de late reactie maar zie net je berichtje pas. bedankt voor je compliment ik ben ook heel erg blij met mijn gedenksteen voor mijn overleden kanjers. zo heb ik ze toch nog bij me in de buurt.

Hey Wendy, Ook jij hastikke bedankt voor je felicitatie, echt leuk allemaal zulke leuke reakties. Tsja een baby of een pup zoals jij nu hebt, t moet allemaal opgevoed worden he Maar ja mijn doggie moet ik ook opvoeden en Milan mag ik gaan verwennen, ben trouwens benieuwd hoe Simba op de baby reageerd.

Ja Zweden, grote stap! Maar het voelt allemaal super! Ben inderdaad nog trotser op mijn bruine labrador hier, dan dat ik al was ;)! Hij voelt zich zelf ook veel beter nu dat hij de enige bruine is!! haha, Waar wij in Nederland woonde, waren op zijn minst 10 andere bruine labradors in de buurt! Vond hij maar niks :P

Hoi! Bedankt voor de krabbel! Ze kikt inderdaad zielig, maakt de foto alleen maar mooier! :) U heeft zelf ook genoeg mooie foto's zeg! Groetjes Koen

Dank je wel! wat leuk dat je binnen kort een pup krijgt! Wat de naam betreft ik vind Mila de leukste! Liefs Tien

hoi , we hebben zelf een nestje . mogen er eentje houden en noemen het teefje bonita groetjes bordertje