
Hoi Deborah, een hondje laten inslapen is altijd erg verdrietig. Ik hoop dat je dat een plekje kunt geven. Toch ben ik blij dat je nu een Shih Tzus hebt, wat je graag wilde. Is zij/hij ook zo eigenwijs??
Log in om een krabbel achter te laten.

Hoi Deborah, een hondje laten inslapen is altijd erg verdrietig. Ik hoop dat je dat een plekje kunt geven. Toch ben ik blij dat je nu een Shih Tzus hebt, wat je graag wilde. Is zij/hij ook zo eigenwijs??

Hoi soor ik ben blij om te lezen dat het goed komt en dat de band tussen jou en mocha groter word. Ik heb altijd een shi tzu gewild maar 9 jaar geleden kwam er ook een herplaatser op mijn pad (verhaal staat bij je topic) die heb ik 9 maanden geleden met veel verdriet moeten inslapen heeft lang geduurd voor ik weer een nieuw hondje wilde maar nu heb ik eindelijk een shi tzu.

Hoi Berthy, Willemijn en Anny en Lance, bedankt voor de complimenten en positieve woorden. Ik begin ook steeds meer het gevoel te krijgen dat het wel goed zit. Kruisingen met Shih Tzu zijn ook leuk Berthy. Mijn oppashond is Shih Tzu X Maltezer en zo ben ik er dus achter gekomen dat ik niet allergisch ben. Was even een risico om een pure Shih Tzu in huis te nemen, maar ook daarop dus geen reactie! Het komt allemaal goed :-)

Ohhh Soor wat een leuk hondje! Ik heb zelf een kruising met een Shih Tzu. Ze zijn zo leuk ... geniet ervan. Die twijfel gaat wel weg. Er moet een band opgebouwd worden en als die er eenmaal is, wil je nooit meer een ander hondje. Ik weet het zeker. Ze maken je leven zo veel leuker! Ga samen leuke dingen doen en alles komt goed! Veel plezier samen

Welkom jij ... wat een mooi hondje heb je. dat wordt jouw knuffel, en geloof me maar, straks wil je haar niet meer kwijt.